Sens'im çok düşük

LastEmperor

Decapat
Makaleler
2
12 yasimdayken (su anda 14 yasimdayim) CS sensim 0.6 DPI'im ise 800'du, mousepadim cok kucuk oldugu icin arkama donemiyordum ve sens yukseltmeye karar verdim. Asla kendime ait bir sens bulamadim. Ondan sonra Tenz'in videosundaki psa metodunu denedim. Ve onda da cok dusuk bir sens cikti. Su anda masa boyu bir mouse pad kullandigim icin arkama donmem "o kadar da" sorun olmuyor. Fakat surf vs yaparken zorlaniyor gibiyim. Sizce ne yapmaliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Surf oynarken DPI yükseltmeyi deneyebilirsiniz. Bu bulduğunuz yeni düşük sens oyununuza iyi geliyorsa onu surf oynamak için bozmayın.

12 yasimdayken (su anda 14 yasimdayim) CS sensim 0.6 DPI'im ise 800'du, mousepadim cok kucuk oldugu icin arkama donemiyordum ve sens yukseltmeye karar verdim. Asla kendime ait bir sens bulamadim. Ondan sonra Tenz'in videosundaki psa metodunu denedim. Ve onda da cok dusuk bir sens cikti. Su anda masa boyu bir mouse pad kullandigim icin arkama donmem "o kadar da" sorun olmuyor. Fakat surf vs yaparken zorlaniyor gibiyim. Sizce ne yapmaliyim?
düşük sens iyidir bırak kalsın

Surfü eli ısınsın diye yapıyorlar diye sensini kurcalama aimin körelir. Git onun için Aim Lab'de ısın ha ille surf oynamak istiyorum amacım ısınmak değil diyorsan farenin profiline 2. bir DPI ata surf oynarken onu kullan.

Yeni konular

Geri
Yukarı