Senua’s Saga: Hellblade 2, NVIDIA GeForce Now Kütüphanesine Eklendi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
NVIDIA GeForce Now Senua's Saga: Hellblade 2

NVIDIA GeForce NOW bulut oyun hizmeti, kitaplığına Senua’s Saga: Hellblade 2 de dahil olmak üzere yedi oyun daha ekliyor. NVIDIA, Unreal Engine 5 tabanlı oyuna, oyunu Steam dijital mağazasından satın alan kişiler veya PC Game Pass aboneleri tarafından erişilebileceğini belirtti. Priority ve Ultimate üyeleri, ücretsiz üyelere göre daha yüksek çözünürlüklerde ve kare hızlarında epik sinematik […]

Devamı: Senua’s Saga: Hellblade 2, NVIDIA GeForce Now Kütüphanesine Eklendi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bu oyunları oynatacak sistem vermediği sürece bu tarz oyunları eklemelerinin hiçbir mantığı yok maalesef. Önceden RTX teknolojisi ile oyun deneyimi yaşayın tarzında reklamlardı vardı. GTX 1060 ile mi RTX oyun teknolojisi yaşanacak? En az 6 senelik kart, el insaf ya!

Bu oyunları oynatacak sistem vermediği sürece bu tarz oyunları eklemelerinin hiçbir mantığı yok maalesef. Önceden RTX teknolojisi ile oyun deneyimi yaşayın tarzında reklamlardı vardı. GTX 1060 ile mi RTX oyun teknolojisi yaşanacak? En az 6 senelik kart, el insaf ya!

Cidden komik. Oyunu GTX 1060 ile hemen hemen yakın performans veren RX 480 ile oynadım, 1080p Low da 30-35 FPS anca alabildim.

Cidden komik. Oyunu GTX 1060 ile hemen hemen yakın performans veren RX 480 ile oynadım, 1080p Low da 30-35 FPS anca alabildim.

Oyunun minimum gereksinimlerini bile karşılamıyor GeForce NOW. :D
1716505122510.png

Cidden komik. :D

Geri
Yukarı