Senua's Saga: Hellblade II Metacritic'de puan aldı

Jedi_masterr

Hectopat
Yayıncısı Microsoft olmasa 75 puanı bile geçemezdi. Reklamlar kesilir korkusuyla bol keseden puanları vererek 80 puanı geçirtmişler oyuna. Büyük şirketlerden reklam alarak geçinen oyun inceleme sitelerinin ne kadar güvenilmez olduğunun bir diğer örneği.

ssss.PNG

Zevklerim genele hitap etmediği için puanları umursayan biri değilim ama konu sahibi baya sert eleştirmiş. Ne gibi eksikleri var belirtir misin? Oyun hakkında bildiğim tek şey yıllar önce yayınladıkları o efsane trailer.

Metacritic skorlarını ciddiye alan var mı ya. Hayır sanki Microsoft harici diğer büyük şirketlere bol keseden puan dağıtmıyorlar mı? Hak etmedikleri halde.

(bkz: Rockstar, Sony, FromSoftware, Nintendo vs.)

Exclusive diye çıkardığın 5 yıldır öyle uçacak böyle kaçacak dediğin oyunun zorla şişirilerek 80 puan alması evet çakılmadır. Bu kadar para harcanıp 80 puanı Sony ex oyunuda alsa çakıldı denirdi gayet normal.

Bu arada oyunu sabah oynadım. Bu kadar para ve teknoloji var ilk oyundan 7 sene sonra ondan gram farkı olmayan oyun yapıyorsun. Evet 80 puan alarak çakılmıştır nokta. Üstelik korkudan 80 puan aldı yayıncısı Microsoft olmasa 74-75 zor alırdı.

Son düzenleme:
Exclusive diye çıkardığın 5 yıldır öyle uçacak böyle kaçacak dediğin oyunun zorla şişirilerek 80 puan alması evet çakılmadır. Bu kadar para harcanıp 80 puanı Sony ex oyunuda alsa çakıldı denirdi gayet normal.

Bu arada oyunu sabah oynadım. Bu kadar para ve teknoloji var ilk oyundan 7 sene sonra ondan gram farkı olmayan oyun yapıyorsun. Evet 80 puan alarak çakılmıştır nokta. Üstelik korkudan 80 puan aldı yayıncısı Microsoft olmasa 74-75 zor alırdı.
PSboy detected. Hayır o çok övülen sözde yüksek puan alan exclusivelerin hepsi çöp değil mi? Death Stranding harici bir tane oyun yok iyi puan almayı hak eden. Hepsi klişe generic sinematik hollywood crap.

PSboy detected. Hayır o çok övülen sözde yüksek puan alan exclusivelerin hepsi çöp değil mi? Death Stranding harici bir tane oyun yok iyi puan almayı hak eden. Hepsi klişe generic sinematik hollywood crap.
Sizle Bloodborne hakkında konuşmuştuk sanırım. Ben sizin Bloodborne söylemlerinizin tamamına katılmıyorum fakat exclusive oyunlar hakkında dediğiniz çoğu şeye katılıyorum. PS çok fazla Hollywood içerikleri üretmeye çalışıyor. Oyunları ancak göze hitap ediyor fakat derinlik ve hikâyeden yoksun oluyorlar.

81 kötü mü? Daha doğrusu çakılmak mı oluyor? Lisede eski sistemle (hala öyle mi bilmiyorum) sınavdan alsan 4 düşer karneye bu notla bayram edersin🤣

Bir de Senua'nın yapımcıları "yüzyılın oyununu yapıyoruz" diye yola çıkmadı sonuçta. İlk oyunu oynayanlar zaten üç aşağı beş yukarı biliyor ne geleceğini. Bir de zaten oyunun tanıtımında Senua'dan çok Senua'yı oynayan kadının mimiklerini nasıl yaptıklarını anlattılar zaten:) Yani eğer oyunun ana teması düşmanları cilveyle kaş gözle kafalarını karıştırmayacaksak eğer gereksiz detaydı bence🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı