İddia: Senua's Saga Hellblade 2, 21 Mayıs'ta çıkış yapabilir

Famronty

Megapat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Yarın gerçekleşecek Developer_Direct etkinliği ile çıkış tarihi belirtileceği düşünülüyormuş fakat tarihin daha önceden sızdırıldığı iddia ediliyor. Tarih 21 Mayıs olarak belirtilmiş.

Şuana kadar çok az oynanış görüntüsü göstermesine karşın çıkış tarihi erken gözüküyor. Normalde düzgün içerik videolarının olmamasından dolayı çıkışının ileriki tarihlerde olacağı düşünülüyordu.

Yarın gerçekleşecek developer_direct etkinliği ile çıkış tarihi belirtileceği düşünülüyormuş fakat tarihin daha önceden sızdırıldığı iddia ediliyor. Tarih 21 Mayıs olarak belirtilmiş.

Şu ana kadar çok az oynanış görüntüsü göstermesine karşın çıkış tarihi erken gözüküyor. Normalde düzgün içerik videolarının olmamasından dolayı çıkışının ileriki tarihlerde olacağı düşünülüyordu.

Dövüş sistemi umarım ilk oyundaki gibi sığ olmaz.

İlk oyununda atmosferi gayet iyi yapmışlardı. Hikayede dinlediğim yorumlara göre gayet iyi deniliyor. Oynanış epey basitti. Bu yüzden bitirememiştim oyunu. Arkalarında artık Microsoft olduğuna göre oynanışı daha çeşitli daha iyi hale getirebilirler ve iyi bir oyun çıkabilir. Ama bu tarih pek gerçekçi gelmedi bana. Adam akıllı Gameplay göstermemekte direnmişlerken bence son çeyrekte çıkması daha olası gözüküyor.

Bu Ninja Theory dalga geçiyor resmen. Yine düzgün bir oynanış göstermediler. 21 Mayıs'ta çıkacağını sanmıyorum dediğim gibi son çeyreğe ertelenir bence. 4 ay sonra çıkacak bir oyunun neden gameplay kısmını adam gibi göstermezsin ki, demek ki hala bir şeyler oturmamış. Sağlam eleştirilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı