Sepeti 1.500'e düşürmek için öneri

Doom, Deep rock galactic, Sons of The Forest ve birkaç ucuz fiyatlı oyunları çıkar çoğu boş oyunlar. Doom Game Pass'te var istediğin zaman oradan alır birden fazla oyunda oynarsın. Deep rock galactic te tek çok fazla sarmaz, Sons of The Forest'ta aynı şekil ayrıca fiyatını pek hak etmeyen bir oyun şu anlık.

Doom, Deep rock galactic, Sons of The Forest ve birkaç ucuz fiyatlı oyunları çıkar çoğu boş oyunlar. Doom Game Pass'te var istediğin zaman oradan alır birden fazla oyunda oynarsın. Deep rock galactic te tek çok fazla sarmaz, Sons of The Forest'ta aynı şekil ayrıca fiyatını pek hak etmeyen bir oyun şu anlık.
mesela neler boş hocam sizce?

Epic Games BioShock serisini ücretsiz vermişti Epic Games kütüphanenizde varsa almaya gerek yok. Aynı şekilde Control ve brothers a tale of two sons da ücretsiz verilmişti. Arkadaşınız yoksa Sons of The Forest'ın saracağını pek düşünmüyorum. Bunlar dışında Deep rock galactic, electrician SIM çıkarılabilir. Beat cop ücretsiz verilmişti GOG da. Bunları sepetten çıkarsanız bile 1.690TL gibi bir şey yapıyor. Onun dışında Subnautica, among the sleep, Inscryption benim zevkime uymayan oyunlar. Saydıklarımın hepsi çıkarıldığında 1.530TL gibi bir fiyata düşüyor. Benim fikrim bu şekilde.

Doom için değmez mi sizce?

Tam stres atmalık bir oyun uzun süreli Game Pass'iniz varsa bence gerek yok. Şahsen 3 yıllık Game Pass almıştım yazın, o yüzden almayı düşünmüyorum ben. Ama Game Pass'im olmasaydı alırdım.

Geri
Yukarı