Sepetim nasıl?

Hocam 120 TL bütçeniz zorunlumu acep? 30 TL daha çıkaramıyor musunuz? BİM'de falan Steam kodları satılıyor diye hatırlıyordum, oradan hızlı şekilde kartla falan uğraşmadan alabilirsin.
Vallaha çıkaramıyorum ama ets indirimi yakın bir zamanda bitmiyorsa daha sonra alabilirim haftaya felan .

Tüm indirimlerin bittiği zamanda bitmeyecek mi oda?

Hepsinin indirim zamanı farklı sanırım 7-8'i gibi bitiyordu ETS 2 indirimi yanlış değilsem.

10 ağustos'ta bitiyormuş .

Şimdi aklıma Resident Evil 2 de takıldı bu ikisi yerine onu mu alsam diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Hepsinin indirim zamanı farklı sanırım 7-8'i gibi bitiyordu ETS 2 indirimi yanlış değilsem.

10 Ağustos'ta bitiyormuş.

Şimdi aklıma Resident Evil 2 de takıldı bu ikisi yerine onu mu alsam diye düşünüyorum.

Hocam zevkinizi bilmiyorum. Direksiyon setiniz olmadan ETS pek zevk vermez. Residen evil 2'yi hiç görmedim ama 4'ü biliyorum, güzel bir oyun. Ama bir oyun fiyatına iki oyunda alınmaz bence fakat zevkinize hitap ediyorsa alabilirsiniz.

bence ets 2 i satın al muq oyun online da ilk 50 saat gider.

Dosya Ekleri

• Screenshot 2023-08-07 091633.png
    Screenshot 2023-08-07 091633.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 16
Hocam eğer almadıysanız mesajları okumadım fakat 80 TL'ye Game Pass alıp Titanfall ve BF oyunlarını oynayıp kalan 40 TL'ye ETS'yi alabilirsiniz.

Arkadaşlar kusura bakmayın konu dışı olacak ama 3 oyun arasında kaldım. Yardımınızı istiyorum. Stean hesabı Koleksiyonu yapıyorum denebilir takıntım var.

Battlefield 5 124 tl (amazon hesabımda var. Aynı zamanda bf 1 de steam hesabımda mevcut)

Resident Evil Village 134 tl (korku oyunları ile aram çok yok ama bu oyun tavsiye ediliyor çoğu kişi tarafından)

Mass Efect Legendary Edition 104 (amazon hesabımda mevcut)

Butcem maks 150 tl

Arkadaşlar kusura bakmayın konu dışı olacak ama 3 oyun arasında kaldım. Yardımınızı istiyorum. Stean hesabı Koleksiyonu yapıyorum denebilir takıntım var.

Battlefield 5 124 tl (amazon hesabımda var. Aynı zamanda bf 1 de steam hesabımda mevcut)

Resident Evil Village 134 tl (korku oyunları ile aram çok yok ama bu oyun tavsiye ediliyor çoğu kişi tarafından)

Mass Efect Legendary Edition 104 (amazon hesabımda mevcut)

Butcem maks 150 tl
Village.

Yeni konular

Geri
Yukarı