Steam Sepetim nasıl?

Asteriaa5534

Centipat
Daha fazla  
Merhaba sizce sepetim nasıl hem Steam sepetim hem de Epic sepetim yani şu oyunu bence alma dediğiniz bir oyun var mı? Bir de bu Epic Games'deki 3 Tomb Raider oyunu Steam'deki son çıkan 3 Tomb Raider oyunuyla aynı değil mi adları değişikde bir de Borderlans 2 var 3 alamaya değer mi sizce bir de ranch Simulator almaya değer mi arkadaşımla oynayacağım. Beyond a Steel sky diye bir oyun buldum bu oyun nasıldır sarar mı Online'si var mı?

Steam sepetim:

egerge.PNG

Epic Games sepetim:

fewf.PNG

Bence çok iyi bende ranchı aldım +Borderlands 2 aldım.

Merhaba sizce sepetim nasıl hem Steam sepetim hem de Epic sepetim yani şu oyunu bence alma dediğiniz bir oyun var mı? Bir de bu Epic Games'deki 3 Tomb Raider oyunu Steam'deki son çıkan 3 Tomb Raider oyunuyla aynı değil mi adları değişikde bir de Borderlans 2 var 3 alamaya değer mi sizce bir de ranch Simulator almaya değer mi arkadaşımla oynayacağım. Beyond a Steel sky diye bir oyun buldum bu oyun nasıldır sarar mı Online'si var mı?

Steam sepetim:

Eki Görüntüle 2003779

Epic Games sepetim:

Eki Görüntüle 2003783
Gayet güzel bir sepet yapmışsın hepsinin fiyatı gayet uygun kesinlikle al.

Merhaba sizce sepetim nasıl hem Steam sepetim hem de Epic sepetim yani şu oyunu bence alma dediğiniz bir oyun var mı? Bir de bu Epic Games'deki 3 Tomb Raider oyunu Steam'deki son çıkan 3 Tomb Raider oyunuyla aynı değil mi adları değişikde bir de borderlans 2 var 3 alamaya değer mi sizce bir de ranch Simulator almaya değer mi arkadaşımla oynayacağım. Beyond a Steel sky diye bir oyun buldum bu oyun nasıldır sarar mı Online'si var mı?

Steam sepetim:

Eki Görüntüle 2003779

Epic Games sepetim:

Eki Görüntüle 2003783

Epic Games sepeti aşırı iyi harbiden bende düşüneceğim Steam sepeti de benim de sahip olduğum oyunlar gayet güzel oyunlar.

Geri
Yukarı