Epic Games Sepetim nasıl?

Merhaba, Epic Games'te böyle bir sepet yaptım. Sizce abarttım mı yoksa alıp kenarda tutayım mantığı iyi mi? Çok fazla oyun oynamadım ama oynayıp da aklımda kalan 2 oyun The Long Dark ve MGS:V. Bu yüzden ikisine benzer oyunlar tercih etmeye çalıştım; açık dünyasında gezebileceğim, hikayesini severek takip edebileceğim ve başıboş işler yapabileceğim... Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Eki Görüntüle 2058941
knk kendi önerimi söyliyim:
Horizon 1-2 saat sonra aşşırı bayıyo. Sen bilirsin ama bence oyun kötü.
Bi de AC:Valhalla değilde Odyssey alın bence...

Bir de hocam sisteminiz ortalama ise TLOU 1 almayın performansı çok kötü. Düzeltildi falan diyolarda aynı.

Hocam 20 TL zaten. 14 TL'ye falan geliyor kuponla. Bence düşünmeden alın, kaybınız olmaz.
Haklısın aslında, ekledim listeye. Teşekkür ederim.
Sepet çok iyi hocam, ayrıca şu oyunlara da göz atabilirsiniz;

Outlast Trials
Hogwarts Legacy
Hogwarts Legacy için heyecanlanmıştım ama biraz izleyince ve yorumlar dinleyince, Harry Potter serisini sevsem de listemden çıkardım. The Outlast Trials'ı ekledim listeme, çok hoş görünüyor. Önerin için teşekkür ederim.
Metro Exodus yoksa ekleyebilirsiniz gerçek anlamda sudan ucuz.
Bunu da ekledim. Daha önceden Epic Games'in ücretsiz verdiği oyunları da var, zevkli olur umarım. Öneriniz için teşekkürler.
knk kendi önerimi söyliyim:
Horizon 1-2 saat sonra aşşırı bayıyo. Sen bilirsin ama bence oyun kötü.
Bi de AC:Valhalla değilde Odyssey alın bence...

Bir de hocam sisteminiz ortalama ise TLOU 1 almayın performansı çok kötü. Düzeltildi falan diyolarda aynı.
O kadar çok kafamı karıştırdın ki... Horizon çok da yakınlık duyduğum bir oyun değil aslında, konusu hoş olduğu için eklemiştim. Odyssey konusunda; ikisini birden listeme ekleyebilirim. Sistemim ortalama sayılır o yüzden -biraz araştırma yaptıktan sonra- TLOU 1'i çıkarabilirim aslında. Önerilerin için teşekkür ederim.

SONUÇ:
Belirlediğim bütçeyi bir tık aşsam da sepetimin son hali bu. Yapılan geri ödemeyle de
STAR WARS: Fallen Order
Assassins Creed: Odysses
BioShock: The Collection
Road 96

Civilization VI Anthology
oyunlarını satın alacağım.
Horizon ve Mafia'dan şüphe duysamda bunlar haricinde liste çok içime sindi. Hepinize öneri ve yorumlarınız için teşekkür ederim.
oyunlar-final.PNG

Son düzenleme:
Sepet güzel olmuş. Bu arada hocam oyunlar zevke ve kişiye göre değişir yani başkasının fikirlerini tamamen önemseyerek yaklaşmayın çünkü her oyunun sevmeyeni illaki olur. Mafia konusunda ise şüpheniz olmasın, üçüncü oyunu pek iyi sayılmasa da başyapıt bir oyundur.

Sepet güzel olmuş. Bu arada hocam oyunlar zevke ve kişiye göre değişir yani başkasının fikirlerini tamamen önemseyerek yaklaşmayın çünkü her oyunun sevmeyeni illaki olur. Mafia konusunda ise şüpheniz olmasın, üçüncü oyunu pek iyi sayılmasa da başyapıt bir oyundur.
Katılıyorum. Tavsiye edilen çoğu oyun zaten bir noktada duyduğum, zamanında vazgeçtiğim ya da sanat tasarımı-hikaye gibi noktalardan kendilerine çeken oyunlardı. Tabii ki oynamadan bilemeyiz. Mafia yorumun için de teşekkür ederim.

Haklısın aslında, ekledim listeye. Teşekkür ederim.

Hogwarts Legacy için heyecanlanmıştım ama biraz izleyince ve yorumlar dinleyince, Harry Potter serisini sevsem de listemden çıkardım. The Outlast Trials'ı ekledim listeme, çok hoş görünüyor. Önerin için teşekkür ederim.

Bunu da ekledim. Daha önceden Epic Games'in ücretsiz verdiği oyunları da var, zevkli olur umarım. Öneriniz için teşekkürler.

O kadar çok kafamı karıştırdın ki... Horizon çok da yakınlık duyduğum bir oyun değil aslında, konusu hoş olduğu için eklemiştim. Odyssey konusunda; ikisini birden listeme ekleyebilirim. Sistemim ortalama sayılır o yüzden -biraz araştırma yaptıktan sonra- TLOU 1'i çıkarabilirim aslında. Önerilerin için teşekkür ederim.

SONUÇ:
Belirlediğim bütçeyi bir tık aşsam da sepetimin son hali bu. Yapılan geri ödemeyle de
STAR WARS: Fallen Order
Assassins Creed: Odysses
BioShock: The Collection
Road 96

Civilization VI Anthology
oyunlarını satın alacağım.
Horizon ve Mafia'dan şüphe duysamda bunlar haricinde liste çok içime sindi. Hepinize öneri ve yorumlarınız için teşekkür ederim.
Eki Görüntüle 2060895
Horizonu kaldırabilirsiniz hocam ama Mafia bence mükemmel bir oyundu. Gerek hikayesi ile, gerek oynanışı ile mükemmel bir oyundu. Mafia 3ü önermem ama ilk iki oyun mükemmel!

Bir de RDR2 yi en son oyna. Ben ilk RDR2 oynadım ve RDR2 den sonra hiç bir hikayeli oyun sarmadı beni. RDR2 çok iyidi bende her oyunu RDR2 gibi iyi olcak diye diye oynayamamıştım.

Bu arada RDR nin ilk 1 saati yavaş geçiyor ama hemen silme, devam et...

Geri
Yukarı