Epic Games Sepetim nasıl?

Horizonu kaldırabilirsiniz hocam ama Mafia bence mükemmel bir oyundu. Gerek hikayesi ile, gerek oynanışı ile mükemmel bir oyundu. Mafia 3ü önermem ama ilk iki oyun mükemmel!

Bir de RDR2 yi en son oyna. Ben ilk RDR2 oynadım ve RDR2 den sonra hiç bir hikayeli oyun sarmadı beni. RDR2 çok iyidi bende her oyunu RDR2 gibi iyi olcak diye diye oynayamamıştım.

Bu arada RDR nin ilk 1 saati yavaş geçiyor ama hemen silme, devam et...
Oyunu oynamamaya dayanabilir miyim bilmiyorum ama dediğini yapmaya çalışacağım. Yorumun için teşekkür ederim.
Hocam bence God of War almayın. 300 TL gerçekten çok fazla. Ben sepetimden çıkarttım gerçekten değmez bir oyuna.
Bu listede beni en çok heyecanlandıran oyunlar RDR 2 ve God of War. Fiyatı piyasaya göre nasıl bilemiyorum ama bugüne kadar hikayesini öğrenmeden ve oynanışını izlemeden gelmeyi başardım. Hazır imkan da varken mutlaka almalıyım :). Yorumun için teşekkür ederim.
Bence gayet güzel hocam yerinde olmuş.
Teşekkür ederim.

Oyunu oynamamaya dayanabilir miyim bilmiyorum ama dediğini yapmaya çalışacağım. Yorumun için teşekkür ederim.

Bu listede beni en çok heyecanlandıran oyunlar RDR 2 ve God of War. Fiyatı piyasaya göre nasıl bilemiyorum ama bugüne kadar hikayesini öğrenmeden ve oynanışını izlemeden gelmeyi başardım. Hazır imkan da varken mutlaka almalıyım :). Yorumun için teşekkür ederim.

Teşekkür ederim.
RDR2 en iyi oyun bence. Bu da kişisel bir yorum fakat genel oyuncu kitlesi de aynı düşünüyodur.

Geri
Yukarı