Sepetist.com güvenilir mi?

Hocam, hepsiburada üzerinde 6369 tl fakat kendi sitesinde 4500 tl neden böyledir bi bilginiz varmı ya da bi sıkıntı çıkar mı?
Sepetist adını duyurma adına indirim uyguluyor. MSI monitörleri için indirim yapmış ve MSI sitesinden sepetist tavsiyesi yapılmıştı. Yakın zamanda.
Direk sepetist üzerinden alışveriş yapmadım. Yapanlar olumlu dönüş yapıyor.

Sepetist adını duyurma adına indirim uyguluyor. MSI monitörleri için indirim yapmış ve MSI sitesinden sepetist tavsiyesi yapılmıştı. Yakın zamanda.
Direk sepetist üzerinden alışveriş yapmadım. Yapanlar olumlu dönüş yapıyor.

Sağ olun hocam bilgilendirdiğiniz için.

MSI Optix MAG274QRF modeli de indirime girmiş ve satıcısı Sepetist. MSI 5 ölü piksele kadar iade/değişim yaptırmıyor diye biliyorum. Eğer tek bir ölü piksel çıksa dahi bu satıcıya iade yapabilir miyim emin olamıyorum. Sonuçta ürüne zarar vermeden, kutusuyla geri iade edebilmeliyim sebebi ölü piksel de olmayabilir, ürünü beğenmedim deyip de iade edebilmeliyim ama güvenemiyorum. Amazon (satıcısı da Amazon) olan ürünler de değişim kolay oluyormuş diye biliyorum ama orada da fiyatlar yüksek.
Ha bir de ServisPoint (MSI yetkili servisi) de MSI markasından soğumak için yeterli. Olayı satıcıyla halledip ServisPoint'in eline düşmemek çok elzem.
Not: HB'da satıcıya sor kısmında "Sepetist" çıkmıyor. 🤷‍♂️

Yeni konular

Geri
Yukarı