Sepetteki hangi korku oyunu tercih edilmeli?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 Laptop GPU, GDDR6, 6GB, 105W | i7 12650H, 2,3GHz, 10 Cores, 16 Threads, 24MB Cache | 1x16GB RAM, DDR5, 4800MHz | 512GB NVMe PCIe G3 M.2 SSD | MUX Switch | 144Hz | Win11 Home
[ASUS TUF Dash F15 FX517ZM (2022)]
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
Steam cüzdanımda kalan yaklaşık 8₺ ile bu üç korku oyunundan birisini almayı düşünüyorum. Aslında üçünü de alsam çok iyi olur ama birisini almayı düşünüyorum çünkü başka oyunlar da aldım. Siz olsanız satın alma önceliği sıralamasını nasıl yapardınız?

Dosya Ekleri

• Steam Sepetim.jpg
    Steam Sepetim.jpg
    209,9 KB · Görüntüleme: 51
Steam cüzdanımda kalan yaklaşık 8₺ ile bu üç korku oyunundan birisini almayı düşünüyorum. Aslında üçünü de alsam çok iyi olur ama birisini almayı düşünüyorum çünkü başka oyunlar da aldım. Siz olsanız satın alma önceliği sıralamasını nasıl yapardınız?

Alan Wake'i tercih ederdim fakat 3-4 kişilik arkadaş grubunuz varsa lunch lady i denemenizi önerirdim.

1. daymare.
2. Alan Wake.
3.bendy
Bu arada RE2 ve RE3 var bende ve oynadım. Daymare kötü gelir mi? Çünkü RE çakması diyebiliriz.

Alan Wake'i tercih ederdim fakat 3-4 kişilik arkadaş grubunuz varsa lunch lady i denemenizi önerirdim.
Lunch Lady oyununu ilk defa duyuyorum bir bakayım. Ama tek kişilik oyun alsam daha iyi olur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı