Serçe Parmağı Ağrıtmayacak Fare Önerisi

canoderratata

Kilopat
Makaleler
45
Yer
Kırşehir
Bloody RT5A aldım kullanıyorum. Ancak serçe parmağımı çok yoruyor. İade edip başka fare almak istiyorum. Fareyi parmak ucu kullanıyorum. Sağ tarafında çıkıntı olan bir fare mi almam lazım?
Kullanım Amacı: FPS oyunları. PUBG, CS:GO vs..
Bütçe: 250 TL civarı.

Benim eski faremde de aynı şikayetim vardı. Geçen hafta Bloody V7M aldım.
mouse-computer-a4-tech-bloody-v7m-a4tmys43940-optical-3200-dpi-black-color.jpg

Sağ taraftaki piano black olan parlak yere yüzük parmağı konuluyor. Daha aşağıdaki hafif pürüzlü ve biraz çukurlu olan yere de serçe parmağı denk geliyor. Rahat olduğumu söyleyebilirim. Yine de Youtube üzerinden inceleme videosuna bakmanızı tavsiye ederim.

Mouse pad hediyesi ile birlikte 109 liraya almıştım. Fazla da değişmemiş fiyatı.

Macro için Core 3/4 yazılımı aktif edilmemiş hali bu. Sonradan alırsanız 10$ fiyatı var. Ön aktivasyonlu geleni daha ucuza denk geliyor. Ben ilgilenmiyorum açıkçası.

Aynı fareyi bugün arkadaşım aldı. Gelince gidip deneyeceğim.

Forumda farelerle alakalı çok fazla kafa karıştırıcı tavsiyeler de bulunuluyor. Sırf kendileri kullanıyor diye sizin belirlediğiniz fiyat aralığı veya istediğiniz özelliklerle alakası olmayan modelleri söyleyenler olabiliyor. Ben ergonomi olarak gerçekten memnun kaldım. Önceden baktığım görsellere nazaran büyük gibi geldi. Büyük ellere sahip birisi olarak bu yönü de memnun etti.

Bir kez daha fark ettim ki, mevzu fare olunca ne kadar araştırıp incelemeleri takip etseniz de bizzat denemek daha önemli. Onu da çoğu zaman yapamıyoruz. Bu alışverişimde şansım yaver gitti. Bu sebeple üstteki cevabı veren kişiye katılıyorum. Arkadaşınız aracılığı ile test şansınızın olması güzel. Başkalarının yorumuna rağmen memnun kalmayabilirsiniz. Herkesin eli aynı değil ne de olsa.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı