Serçe Parmağına Göre Karakter Analizi

Tamam, anlaşıldı benim A, B ve C. Hepsi çıkıyor. :)

Tek bende mi böyle bilmiyorum da, sol elim A şıkkı sağ elim de B şıkkını gösteriyor :rolleyes: B şıkkı kesinlikle tutuyor. Bu tarz şeylere inanmıyorum tabi.
Abi konuya ilk ben girmiştim muhtemelen, 2 saat parmaklarıma baktım, A mı B mi emin olamadım ve konudan çıktım. Kendimi geri zekalı gibi hissetmiştim cidden :D Sorun bende değil parmaklardaymış demek ki, yalnız olmadığıma sevindim :rolleyes:

Aa doğru çıktı tam da beni tarif etti diyoruz çünkü burç yorumları başta olmak üzere, insanlarda en çok görülen davranış şekillerini yazıyorlar, şu 3 davranış ve karakter şeklinden en az biri insanların yüzde 95'inde vardır herhalde. Biz de okuduktan sonra aa aynı ben diyoruz :)

Bu ne ya, fal gibi. Saçma sapan bir konu... Diyordum, bir baktım çoğu doğru çıktı. B.
hqdefault (1).jpg

Tek bende mi böyle bilmiyorum da, sol elim A şıkkı sağ elim de B şıkkını gösteriyor :rolleyes: B şıkkı kesinlikle tutuyor. Bu tarz şeylere inanmıyorum tabi.
Benim de aynı şekilde. :D Ama pek doğru değil benimkiler. Zaten sadece 3 farklı parmak kombinasyonu ile milyarlarca duygusal kombinasyona sahip olan bir canlı için bu tip öngörüler bence de pek inanılası şeyler değil.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı