Series S depolamasına ne kadar oyun sığar?

Hocam herhangi bir kaynak biliyor musunuz peki?

Hocam bir kısmı sisteme ayrılıyor.

Evet hocam ancak bir videoda adam Warzone, R6 falan indirmişti ve dolmuştu. Atıyorum videoyu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaynak ben, yüklediği oyunlar boyutları fazla bütün AAA oyunlar o kadar yer kaplamıyor 5AAA 3 tane de indie oyun sığdırabilirsiniz.

Sığar 5-6 tane. İndirdiklerini bitirirsin sonra onları silip başka oyun indirirsin.
Ben de öyle düşünüyorum hocam. 2 haftada Unrawel'i veya Payback'i bitirip veya 1 ayda siler başka indiririm ama internetim 13 Mbps civarı. ☹️
Kaynak ben, yüklediği oyunlar boyutları fazla bütün AAA oyunlar o kadar yer kaplamıyor 5AAA 3 tane de indie oyun sığdırabilirsiniz.
Hocam maalesef 5 AAA öncesi cümlenizi hiç anlamadım.😀

Ben de bu konsolu almayı düşünüyorum da, konsola harici bir hard disk taksak kabul etmiyor mu hocalarım @Geralt0fRivia @Birisi42

Yeni nesil oyunları sadece oraya atıp tekrar oynamak istediğinizde Series S tekrar yüklüyorsunuz HDD'den yeni nesil oyun güncellemesi almamış oyunları ise HDD'den oynayabiliyorsunuz.

Warzone’u kefeye koymazsan youtube’da Orhun Kayaalp’in bununla ilgili videosu var kaç adet oyun aldığına dair yanlış hatırlamıyorsam 6 adet AAA 3 tane falanda bağımsız yapım oyun yüklemişti. Arkadaşların dediği gibi boyut olarak series x ve ps5 ten oyun dosyaları biraz daha düşük.

Yeni nesil oyunları sadece oraya atıp tekrar oynamak istediğinizde Series S tekrar yüklüyorsunuz HDD'den yeni nesil oyun güncellemesi almamış oyunları ise HDD'den oynayabiliyorsunuz.
Ancak benim oynayacağımın çoğu yeni nesil güncellemesi almış.
Warzone'u kefeye koymazsan YouTube'da Orhun Kayaalp'in bununla ilgili videosu var kaç adet oyun aldığına dair yanlış hatırlamıyorsam 6 adet AAA 3 tane falanda bağımsız yapım oyun yüklemişti. Arkadaşların dediği gibi boyut olarak Series X ve PS5'ten oyun dosyaları biraz daha düşük.
Teşekkürler, bakacağım.
O zaman sadece HDD'ye atıp oynamak istediğinizde tekrar Series S'e atabilirsiniz.(ama bildiğim kadarıyla Payback yeni nesil güncellemesi almadı)
Hocam ben o işlerle uğraşmak yerine yükle sil yaparım direkt kolayca.

@hadwiger sen aldın mı? Alacaktın galiba. Fikrinden vazgeçtin mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı