Series S satılıp 3050 sistem alınmalı mı?

DimensionX

Decapat
Elimde çok kullanılmamış bir Xbox Series S var ve bunu satıp PC almak çok daha mantıklı olacağını düşünüyorum. 11 ile 13 bin arası 3050'li sistemler var. Daha düşüğe bulursanız paylaşın. Sizce mantıklı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde çok kullanılmamış bir Xbox Series S var ve bunu satıp PC almak çok daha mantıklı olacağını düşünüyorum. 11 ile 13 bin arası 3050'li sistemler var. Daha düşüğe bulursanız paylaşın. Sizce mantıklı olur mu?

Bencede satıp almak daha iyi zaten Xbox Game Pass var oradan istediğin oyunları oynamaya devam edebilirsin.

Hocam evet daha mantıklı olur ama 3050'li sistem alınmaz o fiyata 6600XT sistem bulunur.

Hocam hem RTX ki RTX'i çok kullanmam ama DLSS çok önemli özellikle benim gibi RDR oyuncuları içim DLSS ile 40 30 FPS fark ediyor 3600 ile birleşince RDR2 Ultra DLSS quality de 100 FPS'i bulabiliyorsun. Ti lılar zaten almış başını gidiyor.

Hocam hem RTX ki RTX'i çok kullanmam ama DLSS çok önemli özellikle benim gibi RDR oyuncuları içim DLSS ile 40 30 FPS fark ediyor 3600 ile birleşince RDR2 Ultra DLSS quality de 100 FPS'i bulabiliyorsun. Ti lılar zaten almış başını gidiyor.

Hocam FSR 2.0 ile AMD'nin Intel ile arasında 5-10 FPS fark kaldı zaten ayrıca kas gücünde Epic fark var 6600XT ile 3050 arasında 6600XT yeri geldiğinde 3060 Ti'a çok yaklaşan bir kart.

Hocam AMD de FSR 2.0 var zaten. DLSS rakibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zaten Game Pass PC'de var ve diğer exclusive Xbox oyunları da bulunuyor artı olarak bilgisayar çok daha işinizi görür alın bence.

Hocam DLSS 40 FPS gibi bir değer arttırmıyor yanlışınız var ayrıca 3050 ile RDR2 Ultra ayarlarda DLSS Quality de 100 FPS alman imkansız gibi bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı