Series S’e RetroArch nasıl kurulur?

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Normalde PC’de RetroArch kullanıyorum zaten ama Series S’e de kurulabildiğini gördüm, eğer gerçekten böyle bir şey varsa mükemmel bir olay gerçekten daha PC ile uğraşmam yata yata oyunumu oynarım. Ancak bu emülatör işlerinin yasal boyutu biraz tartışmalı olduğundan ve Xbox’a kurulumunun detaylarını bilmediğimden dolayı acaba yüklersem hesabım ban yer mi? Sıkıntı olur mu diye şüpheye düştüm. Bilgisi olan sıkıntı çıkarıp çıkarmayacağını ve kurulum aşamalarını söyleyerek yardımcı olursa çok sevinirim.

Normalde PC'de RetroArch kullanıyorum zaten ama Series S'e de kurulabildiğini gördüm, eğer gerçekten böyle bir şey varsa mükemmel bir olay gerçekten daha PC ile uğraşmam yata yata oyunumu oynarım. Ancak bu emülatör işlerinin yasal boyutu biraz tartışmalı olduğundan ve Xbox'a kurulumunun detaylarını bilmediğimden dolayı acaba yüklersem hesabım ban yer mi? Sıkıntı olur mu diye şüpheye düştüm. Bilgisi olan sıkıntı çıkarıp çıkarmayacağını ve kurulum aşamalarını söyleyerek yardımcı olursa çok sevinirim.

Evet kurulabiliyor.
Hayır hesabınız ban yemez.

Burada anlatılıyor fakat ben olsam böyle işlere girişmezdim. Nede olsa cihazın amacının dışına çıkıyorsunuz.
Cihazın amacının dışına çıkıyorsunuz derken? Xbox'ın kendi sağladığı bir özellik değil mi?

Developer mod evet, Xbox'ın sağladığı bir özellik fakat ondan sonra yaptıkların değil diye biliyorum.
Eğer RetroArch kurmam bana ban yedirmeyecekse amacı nedir ne değildir çok önemsemiyorum açıkçası, konsolda yatarak bu tarz eski oyunları oynamak çok konforlu ve keyifli olacağına eminim. Ama sırf bunun için hesabım banlanırsa işte o zaman büyük sıkıntı...

Yeni konular

Geri
Yukarı