Series X ile PS5 takas etmek

1mertsahin12

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, elimde Series X var üzerine 1500 TL vererek PS5 dijital tek kol almak gibi bir planım var alınır mı? Alınırsa nelere dikkat edilmeli? Yardımınıza ihtiyacım var.

Selam arkadaşlar, elimde Series X var üzerine 1500 TL vererek PS5 dijital tek kol almak gibi bir planım var alınır mı? Alınırsa nelere dikkat edilmeli? Yardımınıza ihtiyacım var.

Hocam aradığınız takası yapacak birisini bulmanız zor. Daha kolay olarak bu işin ticaretini yapan birileri ile takası gerçekleştirmeniz daha muhtemel. Fakat belirttiğiniz fiyattan daha fazla para isteyeceklerdir diye düşünüyorum.

Bu arada Series X kullanan birisi olarak merakımdan ettim, elinizdeki cihazı neden PS5 ile değiştirmek istiyorsunuz. Sadece özel oyunları oynamak amacınız varsa komple bir cihaz değişikliği yerine nispeten uygun fiyatlı uzun günlük olarak cihaz kiralayan yerler var. Oralardan kiralayıp özel oyunları bitirebilirsiniz. Onun dışında Series X genel olarak benim çok memnun kaldığım bir cihaz siz neyinden memnun kalmadınız? İyi forumlar dilerim.

Böyle bir takası kabul edecek birini bulmak zor. Xbox'ın neyinden memnun kalmadınız? Bunu belirtirseniz mantıklı olup olmadığını söyleyebilirim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı