Serious Sam 2 "The application has malfunctioned" hatası

İşletim sistemi
Windows 7

Sercan Turunç

Centipat
Makaleler
1
16040892021806385933384306429236.jpg

Sistemimi yazayım, belki isteyen olur:

1050 Ti 4 GB.
8 RAM.
i3 4130.

Şimdi şöyle bir iki şey açıklamak istiyorum. Aynı Steam hesabından 2 bilgisayara indirdim, bu yüzden olmuş olabilir mi? Diğer bilgisayar:
HD 4670.
i3 350.
4 GB RAM.

2. yazdığım bilgisayar daha düşük ve eski olmasına rağmen hiçbir sorun çıkarmadı oyun eski diye mi? Onun dışında oyunun crack halini sorunsuz oynamıştım. Steam'den para verip aldım ve sorunla karşılaşmak beni üzdü. Ne yapabilirim?

16040892021806385933384306429236.jpg

Oyun klasörünü bulup içinde gezinin. "Logs" veya "crash" gibi ayrı bir klasörün içinde bulunabileceği gibi direkt oyun klasörünün kendisinde de bulunabilir. Uzantısından hangi dosya olduğunu anlarsınız zaten.

Direkt buraya atamazsınız. Masaüstüne yeni bir klasör oluşturup hepsini o klasöre atın. Sonra klasörü MediaFire'a yükleyip indirme bağlantısını paylaşın.

Oyun hem C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Serious Sam 2 klasörüne hem de D:\OYUNLAR\CSGO\steamapps\common\Serious Sam 2 klasörüne kurulu görünüyor, neden?

Oyunu silin, bu iki klasörden de silindiğinden emin olun. Sonra tekrar indirip tek bir klasöre kurun, CS:GO'nun altına falan kurmayın. Oyunun kendi klasörünü oluşturmasına izin verin.

Oyun hem C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Serious Sam 2 klasörüne hem de D:\OYUNLAR\CSGO\steamapps\common\Serious Sam 2 klasörüne kurulu görünüyor, neden?

Oyunu silin, bu iki klasörden de silindiğinden emin olun. Sonra tekrar indirip tek bir klasöre kurun, CS:GO'nun altına falan kurmayın. Oyunun kendi klasörünü oluşturmasına izin verin.

Teşekkürler. Aslında CS:GO'nun altına kurmamıştım dosyanın ismi sadece CS:GO olarak kalmış. Bu arada neden 2 klasörede kurulu olduğunu izah edeyim. İlk olarak CS:GO adlı Steam oyun klasörümün içine kurdum. Hata verince yerini değiştirdim. Tekrar teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı