Serious Sam 4 Yeni Fragmanı Çıktı ve Çıkış Tarihi Açıklandı

Ali Murat Ercan

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Tulpar T7 V20.5.6 -
Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.7GHZ;45W ;10nm SuperFin
Nvidia RTX3060 Max-Performance 6GB GDDR6 192-Bit
17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
1TB PCIe M.2 2280 3.0 x4
serioussam4.jpg

Serious Sam 4 uzun süren sessizliğini bozdu. Yeni detaylar ile birlikte oyunun çıkış tarihi açıklandı ve yeni fragman yayınlandı. CroTeam tarafından geliştirilen ve yayıncılığı Devolver Digital tarafından üstlenilen oyunun Ağustos 2020'de Steam ve Stadia için çıkış yapacak. Oyun şu anda ön siparişe açık durumda. Yurt dışı fiyatı $40 olan oyunu ülkemizde $61 ile Normal Versiyonu'nu, $77 ile Delüks Versiyonu'nu alabileceksiniz. Oyun ile ilgili yayınlanan fragman ve videolar:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ayrıca, Croteam'in Grafik Mühendisi Dean Sekulić, geliştirdikleri "Legion System" sayesinde ekranda aynı anda binlerce, hatta yüz binlerce düşmanın görünmesinin mümkün olduğunu söylüyor: "Bu sistem, Serious Sam 4 için geliştirdiğimiz sistemlerden birisidir. Çok fazla düşmanı doldurabileceğimiz bazı bölümler var. Ne kadar düşmanı oyun içinde çalıştırdığını görünce şok olduk. Başlangıçta on bin düşman umuyorduk ama şuan çok daha fazlasını yapabiliyoruz." diye iletti.

Oyunda, önceki oyunlara göre yeni düşmanlar ve yeni silahlar içerecek. Önceki oyunda yaptıkları hatalara değinen Sekulić, bu oyun ile telafi edeceklerini söylüyor.

Son düzenleme:
Bu oyunu hic sevemedim. Zamanin da internet kafede degisik oyunlar kesif etmeye calisirken dusmustum bu bataga. Eline kafalarini alip uzerime kosan elemanlar beni cok germisti.

Daha önce görüp oynamamıştım fakat görseller çok iyi olmuş ve keyifli görünüyor. Sürekli oynanacak bir oyun değil gibi ama zaman geçirmelik güzel bi tercih.

Geri
Yukarı