Sermaye Ortak Nereden Bulurum?

Ben de Elon Musk gibi bir Uzay şirketi kurmayı düşünüyorum. Yatırımcı arıyorum.
Hocam neden böye diyorsunuz ki? Ben böyle bir şey söylemedim, gayet basit bir projeydi, insanların gururunu kırmanın bir anlamı yok ki. Kafam karışıktı yazdığımda, eksik yazmışım.

Hocam neden bu kadar sinirlendiniz ki hepiniz. Biraz kafam karışıktı bu lonuyu açtığım sırada, saçma sapan şey işte. Ben aslında kimseden para istemiyorum, sermayeden kastım bu değildi. Para kendisinde kalabilir kim olacaksa sadece buna yatırım yapabilecek birisi arıyorum. Bir kod mağazası oluşturmak için, bilirsiniz Codecanyon'u falan, insanların gelip kendi kodlarını, script, tema, eklentilerini satabilecekleri yer.
Sinirlenen arkadaşlar haklı. Hiçbir detay vermemişsin.

Konuya gelirsel önce aklınızdaki projeyi en azından bir demo olarak yapmanız gerek. Yatırımcılar demo görmek isteyeceklerdir. Demek istedigim önce projenizin temelini atın. demo olarak hazırlayın. Yatırımcı en son iş.

Sinirlenen arkadaşlar haklı. Hiçbir detay vermemişsin.

Konuya gelirsel önce aklınızdaki projeyi en azından bir demo olarak yapmanız gerek. Yatırımcılar demo görmek isteyeceklerdir. Demek istedigim önce projenizin temelini atın. demo olarak hazırlayın. Yatırımcı en son iş.
Hocam farkındayım, çok saçma olmuş soru, siz de haklısınız, onlar da haklı...Ben de olsam bu konuyu açanı dikkate almazdım yatırımcı vs. olsam bile ama inanın çok karışık bir durumdayken açmışım konuyu. Bazıları kırıcı şeyler söylemişler, bu bir sorun değil ki. Bugün daha düzgün ve tam bur konu açarım, sorunu hallederiz ama insanların kalbini kırmanın bir anlamı yok ki. Sizin gibi söyleseler ben zaten hatamı kabul ediyorum. Teşekkür ederim ayrıca cevabınız için.

Hocam farkındayım, çok saçma olmuş soru, siz de haklısınız, onlar da haklı...Ben de olsam bu konuyu açanı dikkate almazdım yatırımcı vs. olsam bile ama inanın çok karışık bir durumdayken açmışım konuyu. Bazıları kırıcı şeyler söylemişler, bu bir sorun değil ki. Bugün daha düzgün ve tam bur konu açarım, sorunu hallederiz ama insanların kalbini kırmanın bir anlamı yok ki. Sizin gibi söyleseler ben zaten hatamı kabul ediyorum. Teşekkür ederim ayrıca cevabınız için.
Forumda böyle insanlar çok takmamayı öğrenmek en iyi çözüm.

Hocam farkındayım, çok saçma olmuş soru, siz de haklısınız, onlar da haklı...ben de olsam bu konuyu açanı dikkate almazdım yatırımcı vs. olsam bile ama inanın çok karışık bir durumdayken açmışım konuyu. Bazıları kırıcı şeyler söylemişler, bu bir sorun değil ki. Bugün daha düzgün ve tam bur konu açarım, sorunu hallederiz ama insanların kalbini kırmanın bir anlamı yok ki. Sizin gibi söyleseler ben zaten hatamı kabul ediyorum. Teşekkür ederim ayrıca cevabınız için.

Kırdıysam özür dilerim.

Kimse senin kafandaki projeyi senin icin bedavaya kodlamaz.
Para bulacaksin, gelistiren kisi ya da kisilere vereceksin, prototip olusturup yatirim almaya calisacaksin.
"Super bir fikrim var, fikir benden gelistirmek senden" teklifini isi bilen yazilimci kabul etmez cunku.
Para - kofte - ekmek prensibi.

Geri
Yukarı