Sertifikasız güç kaynağına ekran kartı önerisi

XTRADE

Femtopat
Daha fazla  

Merhaba üstteki bıraktığım linkteki kasanın ve güç kaynağının sahibiyim. Kendime normalde 3050 Eagle alıp keyfime bakacaktım ama sonradan öğrendim ki hem 500W hem de sertifikası yok. Bundan kaynaklı olarak bu işten vazgeçtim, onun yerine 2060 düşünüyorum ama sizin de fikriniz önemli. Sizce bu kasaya 2060 veya sizin bu uygun olur dediğiniz bir şeye mi bakayım? Yoksa gidip önce PSU değiştirip sonra 3050 Eagle mı alayım? (Bütçeyi unutmamak lazım maksimum 7500 olursa iyi olur PSU ekran kartı dahil.)

Önce PSU değiştirmenizi öneririm çünkü kartınızı beslemeyebilir, ilerde sorun çıkarabilir, kartınızdan istediğiniz performansı alamayabilirsiniz vb. sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Bütçeye uygun ekran kartı bulduysanız alın istediğinizi PSU sonra halledersiniz. Arada kampanyalar oluyor oradan mantıklı bir PSU eklemesi yaparsınız.

O PSU'ya güvenip de sonra halletmek saçma olur. Tüm sistemi çöpe atma riski gereksiz.

Kullanmadığınız bir PSU ile neden böyle konuşuyorsunuz anlamıyorum. O PSU biz kullandık deneyimledik 2060 ve 580 sistemde iş görüyor. Bilmediğiniz sertifikasız diye PSU kötülemeyin. O kadar da milleti korkutmayın.

Geri
Yukarı