Server 2012 R2 Mavi Ekran Problemi

Bilgisayarıma Windows Server 2012 R2 dualboot (Windows 10) yaptım. Sürücüleri kurarken mavi ekran almaya başladım. Bazıları farklı hata verdiğinden dolayı birden çok dump dosyası atıyorum.

server 2012 yi desktop experience olarak kurmadıysan ram ve işlemci yüzünden alıyor olabilirsin bu hataları, bir çözüm bulumazsan kurulum sırasında desktop experience olarak kurmayı dene ve mümkünse windows 10 ile aynı ön yükleme diskini kullandırma performans açısından

server 2012 yi desktop experience olarak kurmadıysan ram ve işlemci yüzünden alıyor olabilirsin bu hataları, bir çözüm bulumazsan kurulum sırasında desktop experience olarak kurmayı dene ve mümkünse windows 10 ile aynı ön yükleme diskini kullandırma performans açısından
Desktop experience ne demek bilmiyorum. Kurulumda GUI'lı ve GUI'sız seçeneği vardı. Ben de GUI'lı seçeneğini seçerek yükledim (ayrıca dataserver). Eğer parçalarda sorun olsaydı diğer işletim sisteminde de sorun olacağını düşünüyorum. Sadece deneme için kuruyorum yakında bir sunucu bilgisayarı toplamayı düşünyorum.
Cevap gelmediğinden dolayı son çare olarak kaldırdım. Yardım etmeye çalışan @Midori 'ye teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı