Servis, defolu çıkan sıfır iPad için "değişim ürünü" ile değişeceğini yazmış

pmanx

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha 5 günlük ve garantisi 24 ay olan cihazın ekranının altında ölü pixel/toz taneleri olduğu için hemen garantiye gönderdim. Kendiliğinden hatalı olduğunu yazmışlar ve yenisi ile değişecekmiş ancak takip sitesinde "değişim cihazı" ile değişecek yazıyor. Sıfır yani 5 günlük cihazı cidden yenilenmiş bir cihazla mı değiştirecekler cidden yoksa yanlış kullanım falan mı bu? Değişim cihazı "sıfır cihaz" da olabiliyor mu? Bugün ulaşamadım servise de yarın tekrar arayıp soracağım, o zamana dek meraktan yazdım. Teşekkürler...

cihazları sıfır ayarında cihazlar diye biliyorum. Yani önceden kullanılmış cihazlar değil. Garantileri de ilk cihazı satın aldığın tarihten itibaren başlatılır.
Yani umarım öyle yapmazlar çünkü sıfır aldığım, jelatinini kendim açtığım ürün kutusundan defolu çıktı. Daha 5 günlük ürün. Kronik bir üretim hatası yani tamamen apple'ın suçu olmasına rağmen sıfır ürünü swap cihazla değiştirirlerse vay halime. Bir de iş güç için almıştım şu dört ay yoğun kullanacaktım. Yarın gerçeği öğreneceğiz artık...

Değerli müşterimiz, cihazında yapılan inceleme ve testler sonucunda donanımsal sorunlar olduğu tespit edilmiştir.Kullanmakta olduğunuz cihazınızınızın Değişim cihaz ile değişimi gerçekleştirilmiştir. Değişim cihaz ile değiştirilen ayıgtınıza ait SERİ numarası bilgileriniz alt kısımda yer almaktadır. Servisimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Değişim CİHAZ IMEI---

Buna benzer bir durumu kulaklık aldığımda yaşamıştım. Kulaklığı garantiye gönderdiğimde aynı şekilde kendiliğinden hatalı olduğunu ve bu yüzden kulaklığın sıfırını göndereceklerini söylemişlerdi, elime ulaştığında da hiç açılmamış bir kutuda sorunsuz bir şekilde gelmişti. Muhtemelen direkt sıfırdan iPad göndereceklerdir.

Buna benzer bir durumu kulaklık aldığımda yaşamıştım. Kulaklığı garantiye gönderdiğimde aynı şekilde kendiliğinden hatalı olduğunu ve bu yüzden kulaklığın sıfırını göndereceklerini söylemişlerdi, elime ulaştığında da hiç açılmamış bir kutuda sorunsuz bir şekilde gelmişti. Muhtemelen direkt sıfırdan iPad göndereceklerdir.
Umarım öyledir hocam ya, çünkü diğer türlü gidip bayağı uğraşacağım zaten zamanım yok 10 gündür bekliyor cihaz hala. Neyse herkese teşekkürler yarın güncelleme atacağım buraya...

Geri
Yukarı