Servis sağlayıcı değişimi TürkNet - NetSpeed

Sailor1990

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 13 aydır NetSpeed kullanıyorum ve TürkNet'e geçmeyi düşünüyorum. Online oyunlar oynamaktayım, hız ile ilgili bir sorunum yok fakat aşırı paket kaybı yaşıyorum bu servis sağlayıcısında. Acaba TürkNet kullananlar İstanbul konumun da paket kaybı durumu nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Packet loss'un omurga ile ilgili olduğunu kanıtlayan bir tane makale okumadım. Paket kaybı altyapı elemanlarıyla ilgilidir. (Santralden eve gelen kablo + bina içi tesisat + modem/router) TurkNet'e geçirdiğim aktif oynayan bir kaç kişi hiç bana bu şikayetle gelmedi ama ben İSS değişiminin çözüm olacağını zannetmiyorum. Elde böyle bir verimiz yok.

Yok zaten taahhütüm yok, bir şey kaybetmem diyorsan TurkNet'e geçip deneyebilirsin. Geçiş yaparsan kurulum ücreti de ödemezsin. Memnun kalmazsan 3 ay sonra başka bir firmaya geçiş yapabilirsin. Kodun yoksa ahanda sana kod : QYM19NF12CQC

İlk iki faturadan sonra bir ay bedava kullancaksın bu kodla.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı