Servis sonrası hatanın devamında ne yapmalıyım?

Çoğu saf sanıyor. Teknik servislere işim pek düşmedi fakat 3 yıl kullandığım bozulan sıvı soğutmayı garantiye yollamıştım.1 gün geçmeden iade/değişim kararı çıktı. Buna cidden şaşırmıştım

Apple hariç gerçekten öyle.
Ilginiz için teşekkür ederim. Temiz kurulum yapıp chipset driver yükleyeceğim. Birkaç gün test edecegim. Sizi duruma göre haber ederim. Tekrar yaşanması durumunda sonuna kadar gidip para iadesi alarak ASUS veya Monster alacağım.

Hocam anakartın bir bölgesini keçeli kalemle çizik atsaydınız servise yollamadan önce, böylece değişip değişmediğini anlardınız.

Şahsen almış olduğum herhangi bir ürünün ilk 6 ayda garantiye gitmesini istemem. Direkt iade veya değişim talep ederim. Siz de öyle yapın.

Hocam yerinizde olsam iade ederdim. Uğraşmaya gerek yok.

@Shadow Ryzen Format sonrası driverlar güncellenirken sıralama önemli mi hocam? Diğer tüm driverlar yüklendikten sonra Chipset driveri kursam sorun teşkil eder mi? Yoksa hepsinden önce interneti kesip Chipseti mi yüklemeliyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…