ServisPoint faturası nasıl temin edilir?

EgeOzturk

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben 2. el bir ekran kartı almıştım. Bu ekran kartının garantisi bu sene son bulacak. Garantiye yollayacağım ama fatura olmadan işlem yapmadıklarını söylediler ve pentaya yönlendirdiler. Penta ise MediaMarkt'tan alınmış olduğunu söyledi. Şimdi şöyle bir durum var bu ekran kartını aldığım kişi onun ilk sahibi değil yani ben MediaMarkt'ı arayıp kendi telefon numaramı verince herhangi bir fatura bulunmadığını söylüyor doğal olarak. Yani ben bu ekran kartının faturasını nasıl temin edebilirim?

Ürünün seri numarasından bulurlar isterlerse. Fatura -garanti tarihine göre de aratabilirsin. Hangi şube olduğunu bilsen daha rahat olur.

Müşteri hizmetleri ile görüşmeni tavsiye ederim ServisPoint fatura almadan ürün teslim alıyor daha önce de yazdığım gibi 4-5 kere verdim ekran kartı dahil. Büyük ihtimal çalışanın hatası yada yanlış bilgisidir.

Ürünün seri numarasından bulurlar isterlerse. Fatura -garanti tarihine göre de aratabilirsin. Hangi şube olduğunu bilsen daha rahat olur.

Müşteri hizmetleri ile görüşmeni tavsiye ederim ServisPoint fatura almadan ürün teslim alıyor daha önce de yazdığım gibi 4-5 kere verdim ekran kartı dahil. Büyük ihtimal çalışanın hatası yada yanlış bilgisidir.
Direk servispointe gidip benim ekran kartım şu şöyle şöyle sorunu var desem alırlar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı