Servisteki insanla yaşadığım problemler

Servisçiye söyle.
Eğer servisçi bişey yapmıyorsa onların amiri vardır o amire söyle.
Amir bişey yapmıyorsa okulda yetkili gördüğün birine söyle.
O da bişey yapmıyorsa okul müdürüne kadar çık.
Okul müdürüne ben bıktım okula gelmek dahi istemiyorum size gelene kadar onca kişiye şikayet ettim bişey yapılmıyor bu konuda siz de bişey yapazsanız bakanlığa şikayet edeceğim kimse benim eğitim hakkımı elimden alamaz de.

Sen şiddet yanlısı olma. Şiddet yanlısı olmadığın ve diyalogdan yana olduğun için zaten şikayet etme yoluna gidiyorsun. Bu seni İSPİYONCU değil MEDENİ bir insan yapar.

"İspiyoncu" lafını sana karşı sadece senin yakın ve sevdiğin arkadaşlarını sen onları bir konuda sattığında söyleyebilirler sana.

Başkası sana zorbalık yapıyorsa ve sen bunu şikayet ediyorsan bu ispiyonculuk değil.
ADAM gibi olayı çözmekten ibarettir.

Şiddete baş vurma sen o yaratıklar gibi değilsin.

Sen buraya kadar gelip, başlık açıp insan gibi çözüm arayan ADAM GİBİ ADAMSIN.

Şiddete giripte İnsanlığını medeniyetini zekanı onların seviyesine indirme.

Baktın kaçış yok o zaman Allah ne verdiyse dalarsın, ama son seçenek bu. Hiç unutma.

Dik dur kardeşim, kimseden de hiç bir zaman korkma.

Biri sana bıçak çektiyse aptal olma bıçağın üzerine gitme, bıçak çektiyse özür dile geri adım atmış gibi davran, yerine otur korkmuş gibi taklit yap sadece. Bu korkaklık değil, tam tersi senin onu alt etmen için kendine yarattığın bir şans.

Ailenle konuş, yakın sevdiğin biri varsa onunla konuş durumu anlat.

Bu sadece bu konu için değil sana genel tavsiyem.

Hiç bir zaman kendine dayak attıracak kadar da kimseye eğilme.

Zorbalar her zaman bu hayatta kaybetmeye mahkumdur.

Zorbalar her zaman eninde sonunda kaybederler.

Zorbaların IQ'leri düşüktür hayattan senin kadar zevk almazlar, alamazlar.

Ve emin ol zorbalıktan vaz geçmedikçe de hiç bir zaman yaşadıklarını hissetmeyecekler :)

Şu an bile bu ülkenin en büyük zorbalarından birisi ülkeye giremiyor. Bir şekilde adamı sindirdiler ve ülkeye bile giremiyor :) Halbuki en korkulan insanlardan biriydi :)

Son tavsiyem şudur sana sevgili öğrenci kardeşim.

Hep medeni ol, hep iyi insan ol, hep saygılı ol, hep sakin ol, hep sabırlı ol.

Sen yazı yazmayı bilen yazıyı icat etmiş bir atanın soyundansın, burada gelmiş içini dökmüş İNSAN'sın MEDENİ'sin.

Başka bir sıkıntın olursa eğer özel varsa bu ortamda özelden yaz. Yoksa mail adresimi iste vereyim.

İyi Günler, Gelecek güzel günler dilerim sana sevgili kardeşim.

Son düzenleme:
Servisçiye söyle.
Eğer servisçi bir şey yapmıyorsa onların amiri vardır o amire söyle.
Amir bir şey yapmıyorsa okulda yetkili gördüğün birine söyle.
O da bir şey yapmıyorsa okul müdürüne kadar çık.
Okul müdürüne ben bıktım okula gelmek dahi istemiyorum size gelene kadar onca kişiye şikayet ettim bir şey yapılmıyor bu konuda siz de bir şey yapazsanız bakanlığa şikayet edeceğim kimse benim eğitim hakkımı elimden alamaz de.

Sen şiddet yanlısı olma. Şiddet yanlısı olmadığın ve diyalogdan yana olduğun için zaten şikayet etme yoluna gidiyorsun. Bu seni ispiyoncu değil medeni bir insan yapar.

"İspiyoncu" lafını sana karşı sadece senin yakın ve sevdiğin arkadaşlarını sen onları bir konuda sattığında söyleyebilirler sana.

Başkası sana zorbalık yapıyorsa ve sen bunu şikayet ediyorsan bu ispiyonculuk değil.
Adam gibi olayı çözmekten ibarettir.

Sen buraya kadar gelip, başlık açıp insan gibi çözüm arayan adam gibi adamsın.

Şiddete giripte insanlığını medeniyetini zekanı onların seviyesine indirme.

Baktın kaçış yok o zaman Allah ne verdiyse dalarsın, ama son seçenek bu. Hiç unutma.

Dik dur kardeşim, kimseden de hiçbir zaman korkma.

Biri sana bıçak çektiyse aptal olma bıçağın üzerine gitme, bıçak çektiyse özür dile geri adım atmış gibi davran, yerine otur korkmuş gibi taklit yap sadece. Bu korkaklık değil, tam tersi senin onu alt etmen için kendine yarattığın bir şans.

hiçbir zaman kendine dayak attıracak kadar da kimseye eğilme.

Ve emin ol zorbalıktan vaz geçmedikçe de hiçbir zaman yaşadıklarını hissetmeyecekler :)

Şu an bile bu ülkenin en büyük zorbalarından birisi ülkeye giremiyor. Bir şekilde adamı sindirdiler ve ülkeye bile giremiyor :) halbuki en korkulan insanlardan biriydi :)

Sen yazı yazmayı bilen yazıyı icat etmiş bir atanın soyundansın, burada gelmiş içini dökmüş insan'sın medeni'sin.

Başka bir sıkıntın olursa eğer özel varsa bu ortamda özelden yaz. Yoksa mail adresimi iste vereyim.

İyi günler, gelecek güzel günler dilerim sana sevgili kardeşim.

Servisçiye söyle.
Eğer servisçi bir şey yapmıyorsa onların amiri vardır o amire söyle.
Amir bir şey yapmıyorsa okulda yetkili gördüğün birine söyle.
O da bir şey yapmıyorsa okul müdürüne kadar çık.
Okul müdürüne ben bıktım okula gelmek dahi istemiyorum size gelene kadar onca kişiye şikayet ettim bir şey yapılmıyor bu konuda siz de bir şey yapazsanız bakanlığa şikayet edeceğim kimse benim eğitim hakkımı elimden alamaz de.

Sen şiddet yanlısı olma. Şiddet yanlısı olmadığın ve diyalogdan yana olduğun için zaten şikayet etme yoluna gidiyorsun. Bu seni ispiyoncu değil medeni bir insan yapar.

Adam gibi olayı çözmekten ibarettir.

Sen buraya kadar gelip, başlık açıp insan gibi çözüm arayan adam gibi adamsın.

Şiddete giripte insanlığını medeniyetini zekanı onların seviyesine indirme.

Dik dur kardeşim, kimseden de hiçbir zaman korkma.

hiçbir zaman kendine dayak attıracak kadar da kimseye eğilme.

Ve emin ol zorbalıktan vaz geçmedikçe de hiçbir zaman yaşadıklarını hissetmeyecekler :)

Şu an bile bu ülkenin en büyük zorbalarından birisi ülkeye giremiyor. Bir şekilde adamı sindirdiler ve ülkeye bile giremiyor :) halbuki en korkulan insanlardan biriydi :)

Sen yazı yazmayı bilen yazıyı icat etmiş bir atanın soyundansın, burada gelmiş içini dökmüş insan'sın medeni'sin.

İyi günler, gelecek güzel günler dilerim sana sevgili kardeşim.

Sen nasıl bir kralsın ya😁

Geri
Yukarı