Ses ayırıcı kablolar arasındaki fark nedir?

Nanaka

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Logitech G333 kulaklık sipariş verdim fakat bilgisayarımda 2 tane jak girişi olduğu için böyle bir ses birleştirici kablo almam gerekti. Benim merak ettiğim şey iki ürün de aynı gözüküyor fakat aralarında fiyat farkı var siz bir fark görebiliyor musunuz? Sizce hangisini tercih etmeliyim? Şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar merhaba. Logitech G333 kulaklık sipariş verdim fakat bilgisayarımda 2 tane jak girişi olduğu için böyle bir ses birleştirici kablo almam gerekti. Benim merak ettiğim şey iki ürün de aynı gözüküyor fakat aralarında fiyat farkı var siz bir fark görebiliyor musunuz? Sizce hangisini tercih etmeliyim? Şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ediyorum.

Bence 52 lira olan mantıklı. Yani sürekli sök tak yapmayacaksan fazla hareketli bir parça olmayacaksa onu tercih ederdim. Diğerinin farkı ise alüminyum örgülü olması diye tahmin ediyorum. Bence o duruma fazla gerek yok.

Fotoğrafları dışında ve üstündeki baskı rengi dışında bir fark yok kaliteli ve ucuz olanı alın.
Pahalı olan daha sık örülmüş daha sağlamdır.

Anladım peki şöyle bir soru daha soracağım ben kulaklığımı bilgisayarda ki giriş yerine monitörde ki jak girişine taksam bir fark olur mu kalite, gecikme açısından falan ?

Anladım peki şöyle bir soru daha soracağım ben kulaklığımı bilgisayarda ki giriş yerine monitörde ki jak girişine taksam bir fark olur mu kalite, gecikme açısından falan ?
Olmaz bence fakat ses şiddeti düşecektir diye tahmin ediyorum.

Bir fark olmaz tabii HDMI kullanıyorsan işine yarar yoksa kullanamazsın.

DP kablosuyla görüntüyü aktarıyorum monitörüme fakat şöyle bir şey yapmayı tercih ettim Corsair voit edlite USB sürücüsünün ucunda 1 tane giriş var kulaklığımı ona takınca ses de geldi mikrofonda çalıştı sanırım onunla kullanacağım sizce farklı bir kulaklığın sürücüsüyle sorun çıkarır mı?

Geri
Yukarı