Ses çıkışını değiştirilemiyor

emre_2280

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-12500H
RTX 3050Ti 4 GB
1X8 GB DDR5 4800 MHZ RAM
144 HZ IPS Panel
HP Victus 16 - D1045NT
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Laptopumda 1 adet jack çıkışı olduğu için jack çoklayıcı aldım. Bilgisayara hem hoparlörümü hem de kulaklığımı bağladım fakat ikisinden de aynı anda ses alıyorum. Ses çıkışını değiştirmeme rağmen ikisinden de ses vermeye devam ediyor. Acaba hoparlörümün ses çıkışında görünmemesinden kaynaklı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-29 120230.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-29 120230.png
    71,7 KB · Görüntüleme: 18
  • Ekran görüntüsü 2024-03-29 120342.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-29 120342.png
    27,6 KB · Görüntüleme: 10
Laptopumda 1 adet jack çıkışı olduğu için jack çoklayıcı aldım. Bilgisayara hem hoparlörümü hem de kulaklığımı bağladım fakat ikisinden de aynı anda ses alıyorum. Ses çıkışını değiştirmeme rağmen ikisinden de ses vermeye devam ediyor. Acaba hoparlörümün ses çıkışında görünmemesinden kaynaklı olabilir mi?

Hocam Jack çoklayıcılar öyle çalışıyor zaten. Bir sesi iki yere birden vermek asıl amaç.

Bu sorun her zaman mı oluyor?
Kargo geleli 15 dakika oldu daha yeni.

Hocam Jack çoklayıcılar öyle çalışıyor zaten. Bir sesi iki yere birden vermek asıl amaç.
Hocam peki ne yapabilirim? Hoparlörü kullanmadığımda sesini kısabilirim fakat kulaklığı herhangi bir şekilde kısamam üzerinde ses için tekerlek bulunmadığından.

Hocam peki ne yapabilirim? Hoparlörü kullanmadığımda sesini kısabilirim fakat kulaklığı herhangi bir şekilde kısamam üzerinde ses için tekerlek bulunmadığından.

Hocam onların amacı örneğin, uçakta yanınızdakiyle aynı filmi izlemek istiyorsunuz, aynı ekrana bakarak izleyeceğiniz zaman çoklayıcıyı takıp kulaklıkları çoklayıcıya bağlarsınız ki ikinizde ses alabiliyor olun. Dediğiniz şey mümkün değil normalden farklı bir jack olmadıkça

Ses kontrolcüsü gibi ürünler vardı onlardan almanız gerekiyor. Voicemeter uygulamasıyla kullanan yayıncılar var sesleri ayarlamak için

Windowsta ses ayarı bulunan yerden cihazı sessize alırsanız sorun çözülmeli.

Switch'i olan ya da kontrolü olan jack çoklayıcı alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı