Ses değiştirme programı önerisi

Pogzen

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bana ses değiştirme programı lazım kaliteli ne var ne önerirsiniz Professional ne uygulamalar var FiveM oynuyorum bir sunucuda baron oldum da kaliteli kalın ses gelmesi gerekiyor yaş 23 ses ince demeyin ses kalında güzel kaliteli daha kalınlık lazım.

Hocam Voicemod var kendim de kullandığım 3 adet kalın baron sesi var 1 ses ücretsiz diğer 2'si paralı ayretten çocuk sesleri falanda var onun dışında clownfish ve morphvox var ücretsiz olarak.

Bilgim yok fakat zaten ucuz bir program arayüzüde güzel 3 ay 30 TL olarak almıştım şu anki fiyatını bilmiyorum muhtemelen aynıdır.

Almaya falan değer mi hocam? Hiç araştırmadım; programı, ne özellikleri falan var tam olarak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Almaya falan değer mi hocam? Hiç araştırmadım; programı, ne özellikleri falan var tam olarak.

Hocam programda genel olarak cızırtı önleyici vs var kendi sesine göre ayarlama yapabilirsin voicelab var onun dışında zaten FiveM için alıyosun 3 tane mükemel kalın ses dediğim gibi ben 3 ay 30 TL olarak almıştım şu anki fiyatlarını bilmiyorum 1 ay 10 TL olarak ya da 15 TL olarak satılıyordu sanırsam zaten 15TL para değil alıp deneyebilirsin.

Hocam programda genel olarak cızırtı önleyici vs var kendi sesine göre ayarlama yapabilirsin voicelab var onun dışında zaten FiveM için alıyosun 3 tane mükemel kalın ses dediğim gibi ben 3 ay 30 TL olarak almıştım şu anki fiyatlarını bilmiyorum 1 ay 10 TL olarak ya da 15 TL olarak satılıyordu sanırsam zaten 15TL para değil alıp deneyebilirsin.

Bakacağım bir kayıtlık acayım hocam güzel diyorsun yani uygulamayı en iyisi bu mu?

Bakacağım bir kayıtlık acayım hocam güzel diyorsun yani uygulamayı en iyisi bu mu?

En iyisi demedim hocam kendim kulllandım arayüzü diğerlerine göre daha güzel sesler de benzer fakat çeşitliliği daha fazla istediğiniz kalınlıkta seslerde var bende FiveM'de kullanıyorum rol için.

Yeni konular

Geri
Yukarı