Ses değiştirme programı önerisi

26 TL olsa alırdım ya da 16 TL yazanı yılık olarak alsam.

Yani 1 ayda 16 TL rahat çıkarırsın zaten 1 gün okulda öğlen yemeği yemezsin olur biter 1 yıl boyunca ödersen hiçbir sıkıntı yok, bu programı sürekli kullanacaksan 360 TL vermeni öneririm 1 kere ödüyorsun ve süresiz kullanıyorsun bu arada zamlanmış fiyatlar ben baktığımda 50 TL idi.

Yani 1 ayda 16 TL rahat çıkarırsın zaten 1 gün okulda öğlen yemeği yemezsin olur biter 1 yıl boyunca ödersen hiçbir sıkıntı yok, bu programı sürekli kullanacaksan 360 TL vermeni öneririm 1 kere ödüyorsun ve süresiz kullanıyorsun bu arada zamlanmış fiyatlar ben baktığımda 50 TL idi.

Okul okumuyom böyle bir programada vermek istemiyorum. 360 para değil de versem birkaç gün kullanır bırakırım yani.

Kadın sesi filan paralı galiba. Bu arada yanlış anlamadıysam 16 TL ödediğimizde 1 ay kullanabileceğiz gayet makul bir fiyat.

Geri
Yukarı