Ses düzenleme işi için istenen ücret uygun mu?

tunahan4321

Picopat
17 yaşındayım ve Bionluk platformundan işler alıyorum. Geçen bir iş aldım ve 1 hafta oldu. İşverenler, pimsleur sitesi için ses kayıtlarını kaybettiklerini ve oradaki bazı seslendirmeleri indirip yeni derslere başlamam gerektiğini belirtiyorlar. Seslendirmeleri düzenleyip kırpma işlemi yapmam isteniyor. İşi aldım ve fiyat konusunda 30 TL dedim, ancak işin benim için zorlu olacağını düşündükleri için 50 TL'ye çıkardım. Daha sonra işverenler, bu işi sürekli olarak yapacaklarını belirttiler ve fiyatı 40 TL'ye çektiler, ben de kabul ettim. Şu ana kadar 4 günde 6000 TL ödeme aldım. İşveren bana admin hesabını verdi ve bütün paketlerin satın alındığını gösteriyor. Şu an 330 ses kaydını daha ileteceğim ve bunları Gmail üzerinden projeler klasörlerine göre düzenleyip iletiyorum. Toplamda 330 işten 13.200 TL bir ödeme alacağım ve yarın daha iş bitmedi çünkü bu iş bir günde bitmeyecek kadar büyük. Ancak 2-3 günde rahatlıkla tamamlayabileceğimi düşünüyorum. Sizce işin adı uygun mu, fiyatı makul mü, ve söylediğim ücret doğru bir tercih mi? İşin yapılma süresi ortalama 1 dakika sürüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslan parçası 25 yaş üstü olup okuyup işsiz kalan var bu ülkede kıymetini bil bence, iyi kazanmışsın yaşına göre. Sektörü bilmiyorum bu arada.

Aslan parçası 25 yaş üstü olup okuyup işsiz kalan var bu ülkede kıymetini bil bence, iyi kazanmışsın yaşına göre. Sektörü bilmiyorum bu arada.
Aslan parçası denilince küfür edilecekmis gibi hissediyorum her gördüğümde. Evet abi şu an ben kendimi elimden geldiğinde geliştiriyorum valla tek alanda değilde bir çok alanda çalışmaya çalışıyorum Süpermen olamam ama Süpermen olup hemen hemen her. İşte teknoloji işinde az bir tecrübe birikimim olup oradan iş alıyorum Allah'a şükür yani uğraşıyorum grlisiyorum çok sağolun abi Allah yolunuzu açık etsin

17 yaşındayım ve Bionluk platformundan işler alıyorum. Geçen bir iş aldım ve 1 hafta oldu. İşverenler, pimsleur sitesi için ses kayıtlarını kaybettiklerini ve oradaki bazı seslendirmeleri indirip yeni derslere başlamam gerektiğini belirtiyorlar. Seslendirmeleri düzenleyip kırpma işlemi yapmam isteniyor. Şu an 330 ses kaydını daha ileteceğim ve bunları Gmail üzerinden projeler klasörlerine göre düzenleyip iletiyorum. Toplamda 330 işten 13.200 TL bir ödeme alacağım ve yarın daha iş bitmedi çünkü bu iş bir günde bitmeyecek kadar büyük.

330 ileteceğin ses kaydının tamamı sana mı ait?
Yoksa bu iş sadece hazır olan ses kayıtlarını düzenlemeden mi ibaret?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı