Ses düzeyi nasıl %21 yapılır?

Deneyin oluyor. Ben yaptım şu an :)
Eki Görüntüle 1230765

Iyy hala windows 10 mu kullanıyorsunuz? 🤢

Koca forum ses seviyesini 21% yapmaya odaklanmış. Fare ile sürükleyerek yapabilirsiniz.

Olmuyor. Şuan tekrardan 21'e almaya çalışınca geri 20'ye atıyor kendi kendine. Ama kulaklığı çıkarıp 21'e alıp, sonra kulaklığı geri takınca oluyor.
Kulaklık takılıyken bugda kalıyor sanırım.

@Re Malaka Allah başka dert vermesin, ne diyelim. Geçmiş olsun, bununla atlattığınıza şükredin. Topkek dağıtırsanız haberimiz olsun. :D

Hmm, bunun anısına bir çekiliş ile Steam Hediye Kod falan dağıtsam olabilir belki. Mantıklı.

@202 çöplükte yuvarlanmış gibi konuşuyorsunuz da neye göre acaba? :D gayet de güzel bir sürüm. Sizden önce de Windows 10 yerine 7 savunan değişik savunucular vardı. Her nesilde sürüm değişiyor ama eski fetişi bitmiyor bazılarının.

Ben Windows 11e kötü demiyorum. Daha yeni çıktığı için bir sürü hatası var. Hatalar düzeltildiğinde zaten yükselteceğim. Görünümü falan mükemmel bende sevdim Windows 11'i. Ama Windows 11 çıktığından Windows 10 kötü mü oluyor?
Benim anlatımım yanlış aslında. Ama bu arkadaşında yaklaşımı doğru değil.

Son düzenleme:
Fare ile yapamıyorsanız bir de yukarı ve aşağı ok tuşları ile deneyin.

@Re Malaka buna cevap yazın şimdi. Hahaha atmayı biliyorsunuz.
Ben Windows 11e kötü demiyorum. Daha yeni çıktığı için bir sürü hatası var. Hatalar düzeltildiğinde zaten yükselteceğim. Görünümü falan mükemmel bende sevdim Windows 11'i. Ama Windows 11 çıktığından Windows 10 kötü mü oluyor?
Benim anlatımım yanlış aslında. Ama bu arkadaşında yaklaşımı doğru değil.

Geri
Yukarı