Ses geçirmeyen kablosuz kulaklık önerisi

asimavi1538

Kilopat
Daha fazla  
Ben YKS hazırlanıyorum geniş ekran bir telefon ses gecirmeyen kablosuz kulaklık lazım.
Ne tavsiye edersiniz kulaklık olarak?

ANC'li uygun modeller arasında Galaxy Buds 2 var. Dışarı sesini azaltması iyi. Daha iyi ANC'li Sony modelleri var ancak hem çok pahalı hem de kronik sorunları var. Buds 2 işinizi görür daha pahalı modeller isterseniz sorabilirsiniz bütçe belirtmediğiniz için mümkün olan en uygun ANC'li kulaklığı önerdim.
ANC:Active Noise Cancellation (Aktif Gürültü Engelleme)

Ben YKS hazırlanıyorum geniş ekran bir telefon ses gecirmeyen kablosuz kulaklık lazım.
Ne tavsiye edersiniz kulaklık olarak?
Kulakiçiler sesi çok kesmez
Kulaküstü olarak da bulması zor ama AKG N700NC güzeldir. Ya da Skullcandy modellerine de bakılabilir ama fiyatları yüksektir.
Bir de Sony WH 1000X serisi var. Piyasada mark4 bulunabiliyor, bir de yeni çıkan mark5 bar ama o da pahalı.

Eyvah eyvah o akdar parayı ver ama sesi kesmesin. Bilmedğim için soruyorum gerçekten böyle mi?

Hocam yok öyle bir şey hele ki Pro modelinde kulağına uygun 3 tane uç çıkıyor kulağına tam oturursa mümkün değil ses kesmemesi.
Ses kesmeden kastım silah sıksalar duymazsın değil kapıya biraz uzaksan zili duymazsın.
Veya camın açık takılıyosan trafik sesini duymazsın şeklinde.
Biri normal veya biraz yüksek bir sesle konuşursa duyarsın tabi
Onu da duymamk için harbi kaliteli bir kulak üstü almak gerekir.
O da mani mani

Hocam yok öyle bir şey hele ki Pro modelinde kulağına uygun 3 tane uç çıkıyor kulağına tam oturursa mümkün değil ses kesmemesi.
Ses kesmeden kastım silah sıksalar duymazsın değil kapıya biraz uzaksan zili duymazsın.
Veya camın açık takılıyosan trafik sesini duymazsın şeklinde.
Biri normal veya biraz yüksek bir sesle konuşursa duyarsın tabi
Onu da duymamk için harbi kaliteli bir kulak üstü almak gerekir.
O da mani mani
teşekkürler

Geri
Yukarı