Çözüldü Ses hem hoparlör hem kulaklıktan geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ademturak12

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım kulaklık girişi taktığımda hem hoparlörden geliyor hem de kulaklıktan sorunu bilen var mı?

Çözüm
O zaman aynı şekilde o sürücü yazılımını kurup, oradan ayarları kontrol edip çift çıkış veren yeri düzeltmeniz gerekiyor.
Ses Aygıt Yöneticisi'ne girip, ana kullanmak istediğiniz aygıtı varsayılan yap deyip, tekrar gözlemler misiniz?

Hocam helal olsun, ben bu 2 yerden de ses gelme olayını ayarlamayı denemiştim yapamamıştım. Nasıl yaptın?

O zaman aynı şekilde o sürücü yazılımını kurup, oradan ayarları kontrol edip çift çıkış veren yeri düzeltmeniz gerekiyor.

Çözüm
Driverıma girip kulaklık aygıtını yükledim ve sorun çözüldü yardım edenler için teşekkürler iyi bayramlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…