Ses hizmeti çalışmıyor hatası

Quadrionss

Kilopat
Daha fazla  
Dün gece Advanced System Care tarzı uygulamalar ile bilgisayarıma bakım yapıyordum. Her zaman bu tür uygulamaları kullandığımda başıma bir şeyler geliyordu fakat çaresini de kolaylıkla bulabiliyordum fakat sabah kalktığımda bilgisayarın sağ altındaki ses yerinde kırmızı çarpı işareti bulunuyordu ve ne yaptıysam çözemedim.

Sürücüleri teker teker kaldırıp baştan kurdum.
Hizmetlerden tekrar başlatmaya çalıştım fakat hata veriyor, başlatılamıyor.
Sistem geri yüklemeyi denedim fakat hata veriyor.

Format atmak istemiyorum çünkü bilgisayarımda epey fazla ve önemli evraklar bulunuyor. Windows'un kendi sıfırlamasını denediğimde ise 54%'de hata veriyor ve o bile başarılı olmuyor.

Olay ile ilgili ekran görüntülerini buraya ekliyorum.

4.png
1.png
2.png
3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
@Quadrionss Sorunu Çözebildin mi ? Bende Windows Ses hizmeti çalışıyor fakat ses gelmiyor hiç bir türlü.
Anakartımın sayfasına girip oradaki driver kısmından son yayınlanan audio ile ilgili driverı indirdiğim vakit düzeliyor. Ondan daha günceli var ancak onu indirdiğimde aynı sorunu her zaman yaşıyorum o yüzden bilgisayarda güncelleyemediğim tek şey.

Anakartımın sayfasına girip oradaki driver kısmından son yayınlanan audio ile ilgili driverı indirdiğim vakit düzeliyor. Ondan daha günceli var ancak onu indirdiğimde aynı sorunu her zaman yaşıyorum o yüzden bilgisayarda güncelleyemediğim tek şey.
En güncel ve onda bir eski ses sürücüsünü indirmeme rağmen çalışmıyor. Sanırım Local Service kullanıcısına yetki vermem lazım acaba onu nasıl yaparım.

Yeni konular

Geri
Yukarı