Ses Kalitesi iyi Kulaklık Tavsiyesi

JBL kendim kullanıyorum. Bass ağırlıklı bir ürün, bence dinlediğin müzik türüne göre uygun değil.
Ben de bundan şüpheliydim. Xiaomi Piston Fresh'e yönelmemdeki sebep de buydu ancak genel yorumlara bakınca JBL'in daha fazla sevildiğini gördüm. Eğer varsa enstrümanların seslerini iyi verebilecek bir kulaklık tavsiyen açığım.

Açıkçası bütçene uygun bir kulaklık bilmiyorum. Sadece aldığında pişman olma diye uyarayım istedim.

LG G4 Quadbeat 3 eğer kulaklık orjinal ise JBL den çok daha fazla seni memnun edecektir. Daha temiz, daha net, daha dengeli ses kalitesi var. Tek sıkıntı zamanla kulaklık uçları kapanıyor ve ses düşük gelmeye başlıyor. Arada bir temizleyip ince bir şeyle, toplu iğne gibi bişey olur uç taraftaki süngeri hafif bir şekilde kanal açmak. Sonra aynı kalite de müzik dinlemeye devam.

20 TL üstüne koyabilirim diye düşünüyorum. Sennheiser'e güvenirim, baya methini duydum. Göz önünde bulunduracağım bu ürünü.
LG G4 Quadbeat 3 eğer kulaklık orjinal ise JBL den çok daha fazla seni memnun edecektir. Daha temiz, daha net, daha dengeli ses kalitesi var. Tek sıkıntı zamanla kulaklık uçları kapanıyor ve ses düşük gelmeye başlıyor. Arada bir temizleyip ince bir şeyle, toplu iğne gibi bişey olur uç taraftaki süngeri hafif bir şekilde kanal açmak. Sonra aynı kalite de müzik dinlemeye devam.

Fiyatına göre oldukça iyi bir kulaklığa benziyor. İncelemelerine bakacağım, LG küçümsenecek bir şirket değil, değerlendireceğim bu tavsiyeni.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı