Ses kalitesini bozmayacak ses artırma programı önerisi

hissedilebilir bir artış var evet ayrıca equalizer ayarı mevcut kendi profilini oluşturabilirsin

eski sürüm olduğu için daha önce nereden indirdiğimi bulamadım ama kurulum dosyası bilgisayarda mevcut discord var ise oradan yollayabilirim app dosyasını
Hocam banlanmaktan korktuğumdan mütevellit discord kullanıcı adımı veremiyorum yoksa vereceğim ama banlanabiliriz ikimizde.

Bu videoyu bulabildim sanırım bu videodaki.

Hayır eski sürümleri Store kaldırmış o yüzden elle yüklenmeli bir video buldum link de vermiş ama program benim kullandığımdan biraz daha eski sürüm olabilir bilmiyorum.

DOLBY ATMOS

teşekkürler. Şu an yaptım ve uygulama açıldı ama ses seviyesi artacak mı onu bilmiyorum eğer artarsa çözüm olarak işaretlerim. Tekrardan sağ olun

Maalesef ki uygulama hiçbir işe yaramadı ama yine de sağ olun.

Son düzenleme:
Bu videoyu bulabildim sanırım bu videodaki

Hayır eski sürümleri store kaldırmış o yüzden elle yüklenmeli bir video buldum link de vermiş ama program benim kullandığımdan biraz daha eski sürüm olabilir bilmiyorum

DOLBY ATMOS
Eğer kurallara aykırı değilse lendinizdeki kurulum dosyasını mediafire, mega, google drive tarzı bir yere yükleyip paylaşabilir misiniz?

Maalesef ki uygulama hiçbir işe yaramadı ama yine de sağ olun.
Ses driver dosyasını dolby atmos ile değiştirdin mi?
Ekran Görüntüsü (20).png

Eğer kurallara aykırı değilse lendinizdeki kurulum dosyasını mediafire, mega, google drive tarzı bir yere yükleyip paylaşabilir misiniz?
İndirme linki

Son düzenleme:

Geri
Yukarı