Ses kartı almak mantıklı mı?

Kart almalı mıyım?

• evet

Oy: 5 38,5%
  • hayır

Oy: 8 61,5%

• Oy verenlerin toplamı
    13

nane94

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 6-7 yıllık toplama bilgisayarım var. 3-4 ay önce ekran kartını değiştirdim. Bir kaç gün önce ise Logitech Z333 hoparlör satın aldım. Fakat internette ek ses kartı ile daha iyi ses alındığını okudum. Onboard ses kartımı kullanıyorum su an. Anakartım 890GPA-UD3H. Müzik dinlerim, film dizi izlerim, oyun oynarım. Harici bir ses kartı ile bunlarda daha kaliteli ses alır mıyım? bütçem max 200 TL. Bu fiyata aldığım ürün ne kadar etki eder onu merak ediyorum.

Hocam artık çoğu kulaklık kendi içindeki ses kartını kullanıyor ve USB ile bağlanıyor. Bence ses kartı almanın pek bir anlamı yok.

Ses kartı eğer gerçekten kaliteli ise ve bunu destekleyecek ekipmanınız var ise alınabilir ve ciddi anlamda fark yaratır. Ama sizin durumunuzda buna gerek yok çünkü o bütçe ile şuan ki sisteminizden daha iyi ses verecek bir ses kartı alamazsınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı