Ses kartı almalı mıyım?

Ses sisteminiz ile ilgili bilgi vermiş olsaydınız konu üzerinde daha doğru ilerleyebilirdik. logitech z906 gibi bir ses sistemine sahip değilseniz, maddi kaynaklarınızı bu ses kartı için harcamamanızı öneririm.
2+1 4+1 standart speakerler için bu ses kartı fazla kaliteli gelir.
speaker sisteminiz yok ise maddi kaynaklarınızı öncelikle bunun için ayırın. anakartın onboard ses kartında z906 speakerler bile mutlu edebilir, sonuçta anakart üzerinde 8 kanal çalışan bir ses kartı var ve eski anakartlardaki gibi kötü değil şimdiki anakarlarda onboard ses kartları kötü sayılamayacak kadar iyi.

maddi imkanlarınızla ilgili kararlar sizi ilgilendirse de sorunuza önceki cevabıma aynen katılarak yanıt vermeye devam ediyorum. bahsi geçen ses kartı bu almayı düşündüğünüz speaker sistemine fazla gelir taşar, ses kartına fazla ödeme yapacağınıza SSD disk satın alın eğer SSD disk zaten var alacağım yapılandırmayı oluşturdum diyorsanız. yüksek kapasite SSD disk alın sonuç itibari ile 300TL gibi bir fark var fazladan 250GB SSD demektir, SSD disk boyutunu oluşturduğum yapılandırmada zaten yüksek tuttum diyorsanız, donanımın diğer bölümlerine işlemci ram ekran kartı yatırım yapın. 160TL lik speaker için 434 TL lik ses kartı almak, 5000 TL lik şahine 7000 TL modifiye yapmaya benzer. önce mercedese binin sonra çelik jant atarsınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı