Ses kartsız kulaklık önerisi

Onu soruyorum bende işte. Nasıl devre dışı bırakıp, anakartın ses kartını kullanabilirim?
Kablosuz kulaklık olduğu için ses kartınız ile bir bağlantısı olmuyacak o yüzden kendi ses kartınızı kullanamazsınız.

Ses kartınıza güveniyorsanız Cooler Master gibi iyi ama ses kartı ile gelmeyen kulaklıklara bakabilirsiniz.

Void Pro Wireless'tan kesinlikle uzak durun, bir kulaklık bu kadar kötü bass ve mide sahip olabilir. Tabiri caizse ses kasma performansı da çok kötü, daracık soundstage'e sahip.

Corsair sette ısrarcıysanız HS70 modeline bakın. Hem ucuz hem de güzel bir kablosuz kulaklık. Tabi yine kablolu alternatifleri daha iyi.
Kablosuz kulaklık olduğu için ses kartınız ile bir bağlantısı olmuyacak o yüzden kendi ses kartınızı kullanamazsınız.

Ses kartınıza güveniyorsanız Cooler Master gibi iyi ama ses kartı ile gelmeyen kulaklıklara bakabilirsiniz.
Bazı kablosuz kulaklıklar ile jak kablosu da geliyor ve direk analog olarak bağlayabiliyorsunuz.

HS70 ucuz değil ki bro. Corsair'in en pahalı kulaklığı. Bir de void visualizer'i kullanmak istiyorum.

Bakalım, gönlüm Void Pro RGB Wireless'tan yana. Ses kartını yok sayıp kendi ses kartımızı kullanabilsek iyi olurdu ama, içerisindeki de kötü değildir herhalde. Teşekkür ediyorum fikirleriniz için.
Normalde kulaklıktan pek anlamam ancak biraz araştırdım iyi bir kulaklığa benziyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı