Ses kasmak için kulak içi kulaklık önerisi

Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar, full FPS oyun oynuyorum. CS 2, R6, Valorant, Apex Legends, Warzone gibi oyunlarda ses kasmak için kulak içi kulaklığa ihtiyacım var. JBLC100SI var ancak miladını doldurdu. Bütçe 500 TL olacak şekilde önerirseniz sevinirim. Kulak üstü istemiyorum kulaklarımı ağrıtıyor ve terletiyor.

Mobilde oyun oynamak için aynı kulaklığı kullanıyorum bende. Fiyat performans ürünü kullanılabilir bir ürün. Ben 2 senede 1 yeniliyorum aynı kulaklıktan alıyorum. Aradığınız ürünü bulamazsanız aynı kulaklıktan devam edin derim.

Mobilde oyun oynamak için aynı kulaklığı kullanıyorum bende. Fiyat performans ürünü kullanılabilir bir ürün. Ben 2 senede 1 yeniliyorum aynı kulaklıktan alıyorum. Aradığınız ürünü bulamazsanız aynı kulaklıktan devam edin derim.
Hocam 6-7 yıldır kullanıyorum bende JBLC100SI'yi ancak 450 TL olmuş. 450 TL'ye daha iyisini bulabilirim diye düşünfüm.

Hocam 6-7 yıldır kullanıyorum bende jblc100sı'yi ancak 450 TL olmuş. 450 TL'ye daha iyisini bulabilirim diye düşünfüm.

Amazon'da 300TL.
https://www.amazon.com.tr/JBLC100SIUBLK-C100-JBL-Kulak-Kulaklık/dp/B01DF29XFW?th=1

Çakmaları çok fazla TR garantili mi gerçekten?

Evet satıcı Amazon'muş. Alayım en kısa sürede.

2022 de bunu sipariş edip almışım Amazon'dan. Hala kullandığıma göre ve kalitesi iyi olduguna göre orijinal sanırım. Ve istersen 20 gün kullan yine de Amazon'da iade edebiliyorsun.

Geri
Yukarı