Ses kasmak için kulaklık önerisi

Afşin Sarı

Hectopat
Arkadaşlar ben ses kasmak için kulaklık arıyorum. Aşağıya istediğim özellikleri yazıyorum. Ben Rampage miracle X-3 düşünüyorum sizce iyi midir?

Bütçe: Max 200 TL

1. 7.1
  2. Rahat padler
  3. Mikrofon kalitesi iyi
  4. Mümkünse USB
  5. Dışarıdaki seslerin en azından yarısını kesmeli
  6. Kulağı 5-6 saat kullanımda ağrıtmamalı
Oynadığım oyunlar:
  • CS:GO
  • PUBG Lite
  • PUBG Mobile (arada bir)

Son düzenleyen: Moderatör:
Az yakar çok kaçar olmuş zor bulunur bence ayrıca Rampage önermem çabuk bozuluyo.

Açıkçası ben 500tl Rampage R41 virtual modelini kullanıyorum çok uygun ve sesi yok ediyor. Mikrofonu çok kaliteli arka sesi yok edebiliyor ama bütçeniz biraz düşük müş o nedenle size Rampage SN-RW66 Alpha-X modelini öneriyorum. Hem full rgb hem tek renk seçenekleri var. Aynı zamanda 7.1 surround özelliğine sahip.
Az yakar çok kaçar olmuş zor bulunur bence ayrıca Rampage önermem çabuk bozuluyo.
Ben 3 yıldır rampage kullanıyorum hiç sorun çıkmadı.

Bende şu sıralar kulaklık araştırması içindeyim. Önerilerinizi heyecanla bekliyorum arkadaşlar. Arkadaşımızın dediği şartlara bende kesinlikle katılıyorum. Şuanda SEBERİA 200 , SN-RW1 modeli arasında kaldım. Siz hangisini önerirsiniz. 2. el almayı düşünüyorum sorun yaşar mıyım ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…