Ses kasmak için kulaklık önerisi

Afşin Sarı

Hectopat
Arkadaşlar ben ses kasmak için kulaklık arıyorum. Aşağıya istediğim özellikleri yazıyorum. Ben Rampage miracle X-3 düşünüyorum sizce iyi midir?

Bütçe: Max 200 TL

1. 7.1
  2. Rahat padler
  3. Mikrofon kalitesi iyi
  4. Mümkünse USB
  5. Dışarıdaki seslerin en azından yarısını kesmeli
  6. Kulağı 5-6 saat kullanımda ağrıtmamalı
Oynadığım oyunlar:
  • CS:GO
  • PUBG Lite
  • PUBG Mobile (arada bir)

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası ben 500tl Rampage R41 virtual modelini kullanıyorum çok uygun ve sesi yok ediyor. Mikrofonu çok kaliteli arka sesi yok edebiliyor ama bütçeniz biraz düşük müş o nedenle size Rampage SN-RW66 Alpha-X modelini öneriyorum. Hem full rgb hem tek renk seçenekleri var. Aynı zamanda 7.1 surround özelliğine sahip.
Az yakar çok kaçar olmuş zor bulunur bence ayrıca Rampage önermem çabuk bozuluyo.
Ben 3 yıldır rampage kullanıyorum hiç sorun çıkmadı.

Bende şu sıralar kulaklık araştırması içindeyim. Önerilerinizi heyecanla bekliyorum arkadaşlar. Arkadaşımızın dediği şartlara bende kesinlikle katılıyorum. Şuanda SEBERİA 200 , SN-RW1 modeli arasında kaldım. Siz hangisini önerirsiniz. 2. el almayı düşünüyorum sorun yaşar mıyım ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı