Ses kayıt uygulamasında ses çok az geliyor

venom94

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar laptop aldım. OBS ile ses kaydedeceğim fakat laptopta kendine ait ses kayıt cihazı var ve kayıt esnasında inanılmaz az çıkıyor. Kendim mikrofon bağlamaya çalıştım o mikrofonla ses kayıt yapamıyorum görmüyor mikrofonu. Ne yapabilirim?

Arkadaşlar laptop aldım. OBS ile ses kaydedeceğim fakat laptopta kendine ait ses kayıt cihazı var ve kayıt esnasında inanılmaz az çıkıyor. Kendim mikrofon bağlamaya çalıştım o mikrofonla ses kayıt yapamıyorum görmüyor mikrofonu. Ne yapabilirim?

Sorun donanımsal olabilir. Mikrofonu başka bir şekilde test edin. Zoom, Google meet veya FaceTime ile telefona bağlanıp konuşun ve telefona ses geliyor mu kontrol edin.

Sorun donanımsal olabilir. Mikrofonu başka bir şekilde test edin. Zoom, Google meet veya FaceTime ile telefona bağlanıp konuşun ve telefona ses geliyor mu kontrol edin.
laptop kendi sesi kaydediyor bilgisayar olarak. Mikrofon bağlayınca o sesimi görmüyor. Yani bilgisayar kendi sesimi kaydediyor laptobun kendine ait sesi .

Laptop kendi sesi kaydediyor bilgisayar olarak. Mikrofon bağlayınca o sesimi görmüyor. Yani bilgisayar kendi sesimi kaydediyor laptopun kendine ait sesi.

Hocam anlayamadım biraz açıklar mısınız? Kusura bakmayın bu arada meşgul ediyorum yoruyorum sizi de.

Geri
Yukarı