Ses kayıtsız oyun videosu nasıl çekilir?

efe inan 58

Centipat
Daha fazla  
Selamlar, arkadaşım ile YouTube için Rocket League videosu çekeceğim fakat hem onun sesi hem de benim sesimin gitmemesini istiyorum. OBS Studio veya Bandicam fark etmez nasıl yaparım bunu (oyunun sesi gelecek şekilde.)

Selamlar, arkadaşım ile YouTube için Rocket League videosu çekeceğim fakat hem onun sesi hem de benim sesimin gitmemesini istiyorum. OBS Studio veya Bandicam fark etmez nasıl yaparım bunu (oyunun sesi gelecek şekilde.)
Obs studio'dan orta alt kısımda miktofon sesi gibi bir ayar olacak. Onu en sola çekin kapatın. Masaüstü ses açık kalsın.

Obs studio'dan orta alt kısımda miktofon sesi gibi bir ayar olacak. Onu en sola çekin kapatın. Masaüstü ses açık kalsın.
Ama arkadaşım ile çekeceğim videoyu arkadaşımın sesi gider öyle
Maçları kaydedip maç kayıtlarını Windows+G'den veya Nvidia'dan kaydedebilirsin sessiz bir ortamda.

Şimdi siz maçı oynadınız arkadaşınızla, oyun içinde kaydettiniz. Oyun içi kayıtta sizin sesinizi almıyor. Siz bu kaydı başka bir ekran kaydı alan uygulamayla sessiz bir ortamda kaydedeceksiniz tek başınıza, ya da arkadaşın dediği gibi mikrofonu kapatıp da kayıt alabilirsiniz oynarken. Mesela ben Windows+G'den kayıt alıyorum, benim sesimi almıyor, oyun sesini alıyor sadece.

Şimdi siz maçı oynadınız arkadaşınızla, oyun içinde kaydettiniz. Oyun içi kayıtta sizin sesinizi almıyor. Siz bu kaydı başka bir ekran kaydı alan uygulamayla sessiz bir ortamda kaydedeceksiniz tek başınıza, ya da arkadaşın dediği gibi mikrofonu kapatıp da kayıt alabilirsiniz oynarken. Mesela ben Windows+g'den kayıt alıyorum, benim sesimi almıyor, oyun sesini alıyor sadece.

Ya siz anlamadınız ya ben :D arkadaş ile Discord üzerinden konuşacağım, ama ben arkadaş ile konuşurken hem onun hem benim sesimi almayacak ve oyunun sesini alacak. Eğer ben anlamadıysam kusura bakmayın.

Tamam doğru anladım ben, dediğim gibi Windows+G ile kayıtta sadece oyun sesini alıyor. Discord sesini almıyor. Mesela bu videoda arkadaşlarımızla konuşuyoruz discorddan fakat seslerimiz yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamam doğru anladım ben, dediğim gibi Windows+G ile kayıtta sadece oyun sesini alıyor. Discord sesini almıyor. Mesela bu videoda arkadaşlarımızla konuşuyoruz discorddan fakat seslerimiz yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tamam çok teşekkürler :)

Yeni konular

Geri
Yukarı