Ses sistemi nasıl kurulur?

talhamucurlu

Hectopat
Daha fazla  
Selam. Elimde aşağıdaki hoparlörden bir çift mevcut ve bilgisayarıma bağlamak istiyorum fakat daha önce hiç ses sistemi görmedim. Sanırım amfi gibi bir şeye daha ihtiyacım var tam bilmiyorum.

WhatsApp Image 2022-05-28 at 15.46.22 (1).jpeg

WhatsApp Image 2022-05-28 at 15.46.22.jpeg

Bu tür ses sistemleri için güç bağlantısı da ayrıca lazım. Prizden güç aldığı halde yine de sesi az alıyorsa kullandığınız sistemdeki ses kartı yetersiz geliyor olabilir ve dediğiniz gibi amfi gerekiyordur. Ben de tam emin değilim. Aynı şekilde 120+120 W Sony CD çalar radyo var ve güç bağlantısı olmasına rağmen bilgisayara bağlayınca kalitesiz ses veriyor.

Amfi almanız gerekli.
Bu tür ses sistemleri için güç bağlantısı da ayrıca lazım. Prizden güç aldığı halde yine de sesi az alıyorsa kullandığınız sistemdeki ses kartı yetersiz geliyor olabilir ve dediğiniz gibi amfi gerekiyordur. Ben de tam emin değilim. Aynı şekilde 120+120 W Sony CD çalar radyo var ve güç bağlantısı olmasına rağmen bilgisayara bağlayınca kalitesiz ses veriyor.

Teşekkürler hocam. Ne diye geçiyor hocam bu hoparlör ile uyumlu amfiler?

Teşekkürler hocam. Ne diye geçiyor hocam bu hoparlör ile uyumlu amfiler?
Galiba bu tür şeyler uyumlu oluyor ama tam emin değilim, yarım yamalak bilgim var bu konuda kusura bakmayın sadece bi ara araştırmıştım ben de hatırladığım kadarıyla yardım etmeye çalışıyorum :(

@talhamucurlu Denediniz mi?

Son düzenleme:
Galiba bu tür şeyler uyumlu oluyor ama tam emin değilim, yarım yamalak bilgim var bu konuda kusura bakmayın sadece bi ara araştırmıştım ben de hatırladığım kadarıyla yardım etmeye çalışıyorum :(

@talhamucurlu Denediniz mi?
Yok hocam şimdilik uğraşamayacağım teşekkürler yine de.

Geri
Yukarı