Ses sistemi ve amfi önerisi

kaan.ozgen

Centipat
Daha fazla  
Aracım 2008 Ford Focus sıfırdan ses sistemi alacağım. Önerileriniz var mı orta bütçeye?

Son düzenleyen: Moderatör:
Orta bütçe derken nasıl bir bütçe olduğunu bilmediğim için önceden kendim için almak istediğim ancak alamadığım seti söyleyebilirim.

Mobas 800.4 Amfi
For-X 3065 Midrange 2 takım 16 cm (3080) olanlar 20 cm.
For-X XW-12 300 RMS Subwoofer.
For-X 6GA veya 4GA kablo seti işini görecektir diye düşünüyorum.

Profosyonel değilim sadece fiyat performans olarak zamanında araştırdıklarım bunlar oval veya komponent olarak düşünüyorsan bilemem.

Orta bütçe derken nasıl bir bütçe olduğunu bilmediğim için önceden kendim için almak istediğim ancak alamadığım seti söyleyebilirim.

Mobas 800.4 amfi.
For-X 3065 midrange 2 takım 16 cm (3080) olanlar 20 cm.
For-X XW-12 300 rms subwoofer.
For-X 6ga veya 4ga kablo seti işini görecektir diye düşünüyorum.

Profesyonel değilim sadece fiyat performans olarak zamanında araştırdıklarım bunlar oval veya komponent olarak düşünüyorsan bilemem.

Amfi de 4 kanal 5 kanal arasındaki fark ne.

Tesisatçıdan da fiyat al, internet ile arasında çok fark yoksa malzemeyi oradan alırsın. Ordan alınca taktırmasında indirim yapabiliyorlar.

Kendi aracımda kendinden amfili bir bass kullanıyorum, dışarıya konser tadında birşeyler aramıyorsan güzel iş görüyor:

Bütçe ne?

Tesisatçıdan da fiyat al, internet ile arasında çok fark yoksa malzemeyi oradan alırsın. Ordan alınca taktırmasında indirim yapabiliyorlar.

Kendi aracımda kendinden amfili bir bass kullanıyorum, dışarıya konser tadında birşeyler aramıyorsan güzel iş görüyor:
Sadece kulağa mı yoksa ciğere de vuruyor mu bunlar? Hiç test etme şansım olmadı rms olarak watt düşük geldiği için yeterince tatmin edeceğini de düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Bütçe ne?

Sadece kulağa mı yoksa ciğere de vuruyor mu bunlar? Hiç test etme şansım olmadı rms olarak watt düşük geldiği için yeterince tatmin edeceğini de düşünmüyorum.
Boyuna göre iyi iş çıkartıyor, 2 farklı ayarı var derinlik ve bass şeklinde. İkisini fulleyice bu bass bundan mı çıkıyor oluyorsun. Takan tesisatçı bile şaşırmıştı. Ama tabi yüksek rms'li basslar gibi değil daha önce 3000w 1500rms basımda oldu onunla bunun alakası yok.

Solo x veya L7 falan miydi hocam?
received_533999640085842.jpeg

Tam model ismini bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı