Ses sistemleri ile alakalı forum önerisi

tridyboos

Centipat
Daha fazla  
Ses sistemi ile alakalı bir forum arıyorum öneriniz var mı? Ses sistemi ile alakalı sorularım var ev ses sistemi subwoofer ile alakalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Av sistemlerinde bu iki forum başı çekiyor. Az - biraz İngilizce ile soru sorup yanıt alabilirsin.

Ben Türkçe istemişdim ama yine de teşekkürler yazarım belki :D ama bende Premier pht 37150 5+1 ses sistemi var bu ses sistemi ile alakalı hiçbir sorun bulamadım eski bir ses sistemi yılların sistemi bu yüzden hiç kimsede kalamamış genelde 37500 37800 falan var ve bu ses sisteminde ses seviyesini çok açtıkca bass sanki yanıcakmış gibi bir ses çıkıyor ve kulağa hoş gelmiyor rahatsız edici bu son neden kaynaklı onu öğrenmek istiyorum.

AV sistemlerinde bu iki forum başı çekiyor. Az - biraz İngilizce ile soru sorup yanıt alabilirsin.
Bunlara ek asr forumu da önerebilirim.

Ben Türkçe istemişdim ama yine de teşekkürler yazarım belki :D ama bende Premier pht 37150 5+1 ses sistemi var bu ses sistemi ile alakalı hiçbir sorun bulamadım eski bir ses sistemi yılların sistemi bu yüzden hiç kimsede kalamamış genelde 37500 37800 falan var ve bu ses sisteminde ses seviyesini çok açtıkca bass sanki yanıcakmış gibi bir ses çıkıyor ve kulağa hoş gelmiyor rahatsız edici bu son neden kaynaklı onu öğrenmek istiyorum.
Cihazın limitlerini aşıyor olabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı