Ses sürücüleri bozuldu

Pharmacist07

Hectopat
Selamlar. Bilgisayara kaspersky kurup tarattım. Ses gelmeyince aygıt yöneticisinden kontrol ettiğimde, ses sürücülerinin bozulduğunu fark ettim. Fotoğrafı ekliyorum. Nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_272.png
    Screenshot_272.png
    30,7 KB · Görüntüleme: 49
DriverPack kullanarak sürücü sorunlarını giderebilirsiniz.

Düzeltme: sevgili hocalarımın uyarısıyla bu yöntemin yeni sorunlara yol açabileceği anlaşılmış olup tavsiye edilmemektedir.

Son düzenleme:
bunu yaptım, ama aynı sayfa tekrar listelendi
Böyle bir uyarı çıkıyor
Üzerinde ünlem işareti olanlara sağ tıklayıp "Sürücüyü güncelleştir"e tıklamayı dene sonrasında Windows Update'yi kontrol et. İsteğe bağlı güncelleştirmeler kısmında olabiliyor. Hiçbiri olmaz ise Laptop ise laptobun sitesine gidip ürününüzün ses driverlerini güncelleyebilirsiniz. Laptop değil ise anakartınızın sitesine girip güncelleştirmeleri indirebilirsiniz.

Hocam nedeniyle beraber açıklarsanız sevinirim. Hatalıysam, bilmek ve düzeltmek isterim. 🙏
Çünkü bu ve bu gibi bir kaç driver programı saçma saçma sürücüleri hatta eski sürücüleri bile kuruyor. Çok sıkıntı çıkarıyor mavi ekran sorunlarını beraberinde getirip sistemi formata götürebiliyor. Kaldı ki bu sitede bu programları önermek yasak bu programları kullananlardan önce format istenip sorununa öyle yardım ediliyor. :)

Donanım Kimliği verilirse yardımcı olunur.

Yeni konular

Geri
Yukarı